Wildmix

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Re: Wildmix

Gebruikersavatar
May Linn
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2472
Lid geworden op: za 16 mei 2009, 10:08
Locatie: Roermond

Re: Wildmix

Bericht door May Linn »

Geschikt voor menselijke consumtie wil in die 'vleeswereld' niets anders zeggen dan het van dieren afkomstig die wij ook zouden kunnen eten.
Niet of het ook lekker is in de pan.
De leverancier is dus gewoon eerlijk geweest, ws heeft hij niet verwacht dat iemand het zou kopen om zelf gehaktballen van te eten bv.
Maargoed een wijze les voor ons allen, even doorvragen wat ze bedoelen met voor menselijk consumtie geschikt.
We hebben eerder dit jaar eens hertenspiervlees gehad, dat had ik zo zonder twijfel in de stoofschotel gegooit, dus de kwaliteit is altijd afwachten.

Het is iig superspul om in de kong te proppen  :biggrin2:
Esthertjuh
4-sterren
4-sterren
Berichten: 320
Lid geworden op: zo 08 feb 2009, 14:18
Locatie: Eindhoven

Re: Wildmix

Bericht door Esthertjuh »

orinake schreef: Zijn de poezen beter nu?
Anders gaat er morgen zowiso een kwade mail naar die firma. Ik had het hen verwittigd als ik klachten zou horen kregn ze van mij een duidelijke mail
Ja, gisterenavond hebben ze weer gewoon kuikens gegeten en alles binnengehouden.
orinake
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1881
Lid geworden op: vr 29 mei 2009, 16:08
Locatie: Nevele
Contacteer:

Re: Wildmix

Bericht door orinake »

Esthertjuh schreef: Ja, gisterenavond hebben ze weer gewoon kuikens gegeten en alles binnengehouden.
Mss dan toch wat te snel gegeten of zo...
Twas zeer fijn gemalen en als ze dan schrokken :s

Re: Wildmix

Plaats reactie