Oei dan heb ik geen echte kat, want die schooier van mij vreet letterlijk alles en dan ook echt alles.Angelique schreef:Beetje kat zegt toch gewoon...vreet jij dat zelf
Recept
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
-
Lil
Re: Recept
Re: Recept
Lil schreef:Oei dan heb ik geen echte kat, want die schooier van mij vreet letterlijk alles en dan ook echt alles.
En als je vreetmonster dit gerecht zou eten, zou je het merken aan zijn ontlasting? Of zelfs dat niet?
Re: Recept
Extreme schreef:echt, jeetje dacht dat zowat alle katten wel erg kieskeurig waren, al mijn katten waren dat namelijk wel, en bij het lezen van olijven dacht ik mijn katten hadden dikke middelvinger gedacht, dat vreet je maar lekker zelf.
En als je vreetmonster dit gerecht zou eten, zou je het merken aan zijn ontlasting? Of zelfs dat niet?
Ik had er 1 die een moord deed voor olijven,maar ook voor ananas
Re: Recept
Nou... De dames hond en katten zouden dat zeggen, ja, maar de heren hond en katten zouden gewoon aanvulluh!Angelique schreef:
Beetje kat zegt toch gewoon...vreet jij dat zelf
Re: Recept
Radja schreef:Ik had er 1 die een moord deed voor olijven,maar ook voor ananas
-
frodo quin
- 5-sterren

- Berichten: 4366
- Lid geworden op: wo 28 sep 2011, 23:06
Re: Recept
Mijn katten zouden het zeker opvreten (ja ook olijven proberen ze hier te stelen, lekker zout), alles wat onder de categorie eetbaar kan vallen (of bij joran naar eten ruikt) wordt hier zonder aarzelen opgegeten als ze de kans krijgen. Het menu zal er met veel smaak ingaan. Dan, dan kunnen we twee kanten uit, overgeven of diaree. Aangezien er niet echt rauwe groenten inzitten gok ik op erge diaree. Met erge diaree bedoel ik dan ook echt erg, ik heb ze van minder ongezond gestolen voer in kleinere hoeveelheden al niet meer de bak weten halen, maar een heel spoor van waar ze zaten tot op de bak. Ik bedank er dus voor, zieke katten, ik die mag kuisen en katten in bad (neen ik heb niet van die katten die dat prima vinden) is niet mijn idee van feest.
.
