Pagina 4 van 7

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: zo 07 nov 2004, 11:51
door orion
[quote="Lizzy"]
[quote="orion"]
waarom trouwens van de rody en de duck de lam en rijst variant, deze is bij al de leveranciers toch duurder dan de normale ??


[/quote]

Misschien kun jij wat andere soorten Rodi/Duck aanvullen met deze info?
[/quote]

rodi pens compleet, 1,59 per 400 gram > 500 gram > 1,98
rodi lam en rijst, uitgaande van 1,89 per 400 gram> 500 gram> 2,36
ahv pens kompleet uitgaande van 1,70 per 500 gram > ?
Duck uitmuntend uitgaande van 3,10 per kilo>?
Smuldier uitgaande van 0,69 per 400 gram >600 gram> 1,03
energique nr 4 uitgaande van 2,99 per 600 gram >300gram> 1,49
energique nr 1 uitgaande van 2,35 per 600 gram >300 gram>1,17
energique nr 3 uitgaande van 2,50 per 600 gram >300 gram >1,25
Carnibest natuurmix uitgaande van 2,95 per kilo >375 gram >1,10

wie geeft de ontbrekende getallen ??

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: zo 07 nov 2004, 15:42
door Nitus
Vraagje, met welk volwassen gewicht wordt er nu gerekend? Ik lees aan het begin over een hond van 20 kilo en later wordt het sommetje gedaan met een hond van 15 kilo ???.
Ben dus even de kluts kwijt.

Voor Orion: ik betaal bij de DSZ € 2,30 per kilo voor Duck uitmuntens bij afname van een doos van 16 kilo, een hond van 20 kilo heeft 538 gr. per dag nodig en een hond van 15 kilo 436 gr.
Voor Energique € 2,50 per kilo bij afname van een doos van 12 kg.
Voor AHV vlees pens compleet betaal ik in de DSZ € 0,99 per 500 gram ongeacht hoeveel ik afneem. Hoeveel je daarvan moet voeren volgens AHV weet ik niet want dat kan ik nergens vinden.

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: zo 07 nov 2004, 16:21
door Nitus
Zat me een beetje te vervelen dus toen heb ik het volgende lijstje even gemaakt, de meeste gegevens komen van Orion (knippen en plakken ;)) en ik heb het aan gevuld met mijn eigen gegevens.
Van AHV weet ik niet wat de geadviseerde hoeveelheid is voor een hond van 15 kilo.

Ben dus uitgegaan van wat de fabrikanten zelf adviseren voor een volwassen hond van 15 kilo.
Als iemand hier veranderingen in aan wil brengen: ga je gang ;).

AHV vlees-pens compleet: 0,99 per 500 gram > ?
Bibi Natuurmix: 2,15 > 450 gram 0,97
Bibi Natuurmix: 1,85 per kg bij afname 120 kg > 450 gram 0,83
Carnibest Natuur: 2,95 per kg > 375 gram 1,10
Carnibest Natuur: 2,30 per kg bij afname 100 kg > 375 gram 0,86
Duck uitmuntend: 3,10 per kg > 436 gram 1,35
Duck uitmuntend: 2,30 per kg bij afname doos van 16 kg > 436 gram 1,01
Energique nr 4: 2,99 per 600 gram > 300 gram 1,49
Energique nr 4: 3,33 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,99
Energique nr 1: 2,35 per 600 gram > 300 gram 1,17
Energique nr 1: 2,50 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,75
Energique nr 3: 2,50 per 600 gram > 300 gram 1,25
Energique nr 3: 2,75 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,83
Rodi pens compleet: 1,59 per 400 gram > 500 gram 1,98
Rodi pens compleet: 2,80 per kg. bij afname van zak van 2kg. > 500 gram 1,40
Rodi lam en rijst: 1,89 per 400 gram > 500 gram 2,36
Smuldier: 0,69 per 400 gram > 600 gram 1,03

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: zo 07 nov 2004, 17:17
door Ordell
Bibi (sinds kort) 2,15 per kilo, maakt niet uit welke smaak ;)

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: zo 07 nov 2004, 18:27
door Nitus
[quote="Ordell"]
Bibi (sinds kort) 2,15 per kilo, maakt niet uit welke smaak ;)
[/quote]

:) Dank je wel, heb het veranderd.

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: zo 07 nov 2004, 21:40
door Angelique
[quote="Nitus"]
Vraagje, met welk volwassen gewicht wordt er nu gerekend? Ik lees aan het begin over een hond van 20 kilo en later wordt het sommetje gedaan met een hond van 15 kilo ???.
Ben dus even de kluts kwijt.

Voor Orion: ik betaal bij de DSZ € 2,30 per kilo voor Duck uitmuntens bij afname van een doos van 16 kilo, een hond van 20 kilo heeft 538 gr. per dag nodig en een hond van 15 kilo 436 gr.
Voor Energique € 2,50 per kilo bij afname van een doos van 12 kg.
Voor AHV vlees pens compleet betaal ik in de DSZ € 0,99 per 500 gram ongeacht hoeveel ik afneem. Hoeveel je daarvan moet voeren volgens AHV weet ik niet want dat kan ik nergens vinden.
[/quote]

AHV adviseerd 40/50 gram per kg. lichaamsgewicht.

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: ma 08 nov 2004, 09:15
door Nitus
[quote="Angelique"]
AHV adviseerd 40/50 gram per kg. lichaamsgewicht.
[/quote]

:)Dank je wel, ga het zo even veranderen.

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: ma 08 nov 2004, 09:17
door Nitus
Hier dan de nieuwe lijst.
Ik ben uitgegaan (van de hoogste opgave) van wat de fabrikanten zelf adviseren voor een volwassen hond van 15 kilo, en bij de grote hoeveelheden van AHV, Bibi en Carnibest dat je het zelf bij de leverancier ophaalt.
Als iemand hier veranderingen in aan wil brengen: ga je gang ;).

AHV vlees-pens compleet: 0,99 per 500 gram > 750 gram 1,49
AHV vlees-pens compleet: 1,34 per kg bij afname 90 kilo > 750 gram 1,01
Bibi Natuurmix: 2,15 per kg > 450 gram 0,97
Bibi Natuurmix: 1,85 per kg bij afname 120 kg > 450 gram 0,83
Carnibest Natuur: 2,95 per kg > 375 gram 1,10
Carnibest Natuur: 2,30 per kg bij afname 100 kg > 375 gram 0,86
Duck uitmuntend: 3,10 per kg > 436 gram 1,35
Duck uitmuntend: 2,30 per kg bij afname doos van 16 kg > 436 gram 1,01
Energique nr 4: 4,98 per kg (2,99 per 600 gram) > 300 gram 1,49
Energique nr 4: 3,33 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,99
Energique nr 1: 3,92 per kg (2,35 per 600 gram) > 300 gram 1,17
Energique nr 1: 2,50 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,75
Energique nr 3: 4,17 per kg (2,50 per 600 gram) > 300 gram 1,25
Energique nr 3: 2,75 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,83
Rodi pens compleet: 3,97 per kg (1,59 per 400 gram) > 500 gram 1,98
Rodi pens compleet: 2,80 per kg. bij afname van zak van 2kg. > 500 gram 1,40
Rodi lam en rijst: 4,73 per kg (1,89 per 400 gram) > 500 gram 2,36
Smuldier: 1,73 per kg (0,69 per 400 gram) > 600 gram 1,03

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: ma 08 nov 2004, 10:12
door Lizzy
Dat heb je weer mooi gedaan Anne Marie!

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: ma 08 nov 2004, 10:20
door casangio
[quote="Nitus"]
Zat me een beetje te vervelen dus toen heb ik het volgende lijstje even gemaakt, de meeste gegevens komen van Orion (knippen en plakken ;)) en ik heb het aan gevuld met mijn eigen gegevens.
Van AHV weet ik niet wat de geadviseerde hoeveelheid is voor een hond van 15 kilo.

Ben dus uitgegaan van wat de fabrikanten zelf adviseren voor een volwassen hond van 15 kilo.
Als iemand hier veranderingen in aan wil brengen: ga je gang ;).

AHV vlees-pens compleet: 0,99 per 500 gram > ?
Bibi Natuurmix: 2,15 > 450 gram 0,97
Bibi Natuurmix: 1,85 per kg bij afname 120 kg > 450 gram 0,83
Carnibest Natuur: 2,95 per kg > 375 gram 1,10
Carnibest Natuur: 2,30 per kg bij afname 100 kg > 375 gram 0,86
Duck uitmuntend: 3,10 per kg > 436 gram 1,35
Duck uitmuntend: 2,30 per kg bij afname doos van 16 kg > 436 gram 1,01
Energique nr 4: 2,99 per 600 gram > 300 gram 1,49
Energique nr 4: 3,33 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,99
Energique nr 1: 2,35 per 600 gram > 300 gram 1,17
Energique nr 1: 2,50 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,75
Energique nr 3: 2,50 per 600 gram > 300 gram 1,25
Energique nr 3: 2,75 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,83
Rodi pens compleet: 1,59 per 400 gram > 500 gram 1,98
Rodi pens compleet: 2,80 per kg. bij afname van zak van 2kg. > 500 gram 1,40
Rodi lam en rijst: 1,89 per 400 gram > 500 gram 2,36
Smuldier: 0,69 per 400 gram > 600 gram 1,03



[/quote]

Mag ik er jullie op wijzen dat de rodi lam en rijst bij onze grootgrutter 1, 59 kost en bij sommige dierenzaken tot 1,99 gaat.

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: ma 08 nov 2004, 13:10
door Nitus
[quote="Lizzy"]
Dat heb je weer mooi gedaan Anne Marie!
[/quote]
Bloos, bloos, maar heb het niet alleen gedaan, hè? Ida (Orion) was met een lijstje begonnen en die heb ik alleen maar wat uitgebreid met de hulp van andere BPleden ;).

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: ma 08 nov 2004, 13:22
door Nitus
[quote="CaSanGio"]
Mag ik er jullie op wijzen dat de rodi lam en rijst bij onze grootgrutter 1, 59 kost en bij sommige dierenzaken tot 1,99 gaat.
[/quote]

Je mag de lijst rustig zelf wijzigen hoor, gewoon kopiëren en plakken en dan de getallen veranderen ;).
En natuurlijk zal deze lijst niet helemaal kloppen vooral omdat de prijzen per supermarkt en DSZ nogal verschillen. Maar grote verschillen in prijs kan natuurlijk wel een vertekend beeld geven.
Maar ga dan wel van de nieuwste lijst uit, de lijst die jij quotte was al weer een keer vernieuwd ;). Hieronder nog een keer de nieuwste lijst.

Ik ben uitgegaan (van de hoogste opgave) van wat de fabrikanten zelf adviseren voor een volwassen hond van 15 kilo, en bij de grote hoeveelheden van AHV, Bibi en Carnibest dat je het zelf bij de leverancier ophaalt.
Als iemand hier veranderingen in aan wil brengen: ga je gang ;).

AHV vlees-pens compleet: 0,99 per 500 gram > 750 gram 1,49
AHV vlees-pens compleet: 1,34 per kg bij afname 90 kilo > 750 gram 1,01
Bibi Natuurmix: 2,15 per kg > 450 gram 0,97
Bibi Natuurmix: 1,85 per kg bij afname 120 kg > 450 gram 0,83
Carnibest Natuur: 2,95 per kg > 375 gram 1,10
Carnibest Natuur: 2,30 per kg bij afname 100 kg > 375 gram 0,86
Duck uitmuntend: 3,10 per kg > 436 gram 1,35
Duck uitmuntend: 2,30 per kg bij afname doos van 16 kg > 436 gram 1,01
Energique nr 4: 4,98 per kg (2,99 per 600 gram) > 300 gram 1,49
Energique nr 4: 3,33 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,99
Energique nr 1: 3,92 per kg (2,35 per 600 gram) > 300 gram 1,17
Energique nr 1: 2,50 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,75
Energique nr 3: 4,17 per kg (2,50 per 600 gram) > 300 gram 1,25
Energique nr 3: 2,75 per kg. bij afname doos van 12 kg > 300 gram 0,83
Rodi pens compleet: 3,97 per kg (1,59 per 400 gram) > 500 gram 1,98
Rodi pens compleet: 2,80 per kg. bij afname van zak van 2kg. > 500 gram 1,40
Rodi lam en rijst: 4,73 per kg (1,89 per 400 gram) > 500 gram 2,36
Smuldier: 1,73 per kg (0,69 per 400 gram) > 600 gram 1,03

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: do 01 sep 2005, 23:49
door bernersennenfan
[quote="Sjakie"]
Duck Uitmuntend, 1,96 per kilo bij afname van 160 kilo, 538 gram, prijs voor hond van 20 kg: € 1,05
Smuldier compleet, 1,23 per kilo uitgaande van 0.49 cent voor 400 gram, 730 gram, prijs voor hond van 20 kg: € 0,89
Bibi, 1,85 Bij afname van 120 kilo of meer, 560 gram, prijs voor hond van 20 kg: € 1,03

[/quote]

Vraagje! Waar haal jij smuldier compleet voor 0,49 cent per 400 gram? Ik betaal hiervoor 0,68 cent per 400 gram bij de plusmarkt en verder hebben ze het niet bij supermarkten hier..

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: za 03 sep 2005, 01:13
door *Lia*
[quote="bernersennenfan"]
Vraagje! Waar haal jij smuldier compleet voor 0,49 cent per 400 gram? Ik betaal hiervoor 0,68 cent per 400 gram bij de plusmarkt en verder hebben ze het niet bij supermarkten hier..
[/quote]


Ik betaal voor Smuldier kompleet € 15.95 per 12 kilo.Dan heb ik 24 zakjes van 500 gram.

Re:Vergelijkend warenonderzoek

Geplaatst: za 03 sep 2005, 01:59
door 202spots
[quote="Unique"]
Ik betaal voor Smuldier kompleet € 15.95 per 12 kilo.Dan heb ik 24 zakjes van 500 gram.
[/quote]
€ 15.95 voor 24 x 500gr =
€ 0.66 per 500 gram of € 0.52 per 400 gram,
3 cent meer als Sjakie vorig jaar betaalde....
not too bad.. :-\ ;D