Pagina 1 van 1
vitaminepremix in degomeat kvv
Geplaatst: za 29 dec 2012, 15:40
door AussieSue
Weet iemand hoe het zit met de vitaminemix die in veel kvv zit van degomeat? Is dit echt nodig?
Re: vitaminepremix in degomeat kvv
Geplaatst: za 29 dec 2012, 19:07
door pleuntje
Ik ben daar niet voor. Maar Degomeat heeft ook KVV waar dit niet aan toegevoegd is hoor. Dan moet je naar het enkelzijdige voer kijken. Als je dan 4 vleessoorten voert, dan is het ook volledig.
Re: vitaminepremix in degomeat kvv
Geplaatst: za 29 dec 2012, 21:12
door AussieSue
Oké het ligt dus aan de variatie, geen variatie met vitmix.wel variatie geen mix.nodig.Ik vraag het niet voor mezelf maar ik vroeg het me gewoon af.
Re: vitaminepremix in degomeat kvv
Geplaatst: za 29 dec 2012, 21:29
door Martine-Tom
Het is voor het gemak gemaakt, op die manier zou je in theorie een heel leven lang 1 smaak kunnen voeren en geen tekorten krijgen.
Maar als je maar genoeg smaken voert heb je dat probleem ook niet, mijn katten eten kvv met premix niet eens...kieskeuren

Re: vitaminepremix in degomeat kvv
Geplaatst: za 29 dec 2012, 23:20
door AussieSue
Ik heb 1x besteld via de site, zelf barf ik met mijn honden maar een kennis bestelde mee en zij had wel de kvv.