Pagina 1 van 1
honden reuk ..
Geplaatst: di 19 aug 2014, 13:46
door Exect

Hallo
Vraag . Hoe kan het dat mijn pup van nu 5 maanden.American bully.. . zo erg naar ja hoe moet ik het zeggen naar Hond ruikt ? 1 week vanaf 6 weken alleen zalmbrokjes gehad.. voor de rest nooit
Ze is buiten. krijgt vers vleesvoer ruim in de soort kip konijn eend rund krokodil. soms hert..Barf al hak ik boten omdat ze erg slok in stukken.. Ze ook elkedag 1 ons verse zalm in de ochtend.. verse groente,s ((hah wat ze erg graag eet te gek gewoon)) .
Krijg kokosoil.
Ze is kern gezond heeft((tot heden) nergens last jeuk of zo, of eet problemen.gewoon supper dit alles .. Maar ze blijft ruiken.. als ik haar op til ruik ik ook hahah
grt en alvast dank voor een bericht terug
Henk te Thailand
Re: honden reuk ..
Geplaatst: di 19 aug 2014, 15:58
door Fenixjuh
Wat een grappig menu, heb zelf nog nooit krokodil op, laat staan de hond....
Geur is moeilijk te zeggen.. Ten eerste is het heeeeel persoonlijk, ik houd van de geur van mijn hond, anderen vinden hem alsnog stinken (hoewel ik geen vergelijking maak met brokkenhonden die in mijn ogen erger ruiken

)
Daarbij kunnen sommige groenten de geur is verbeteren, als mijn hond een tijdje geen groente op heeft, ruik ik hem ook erger.
Je geeft wel veel vis, of niet? Ik zou niet meer dan 10% van je menu geven.. Dus dan zou je per week (=700 gram vis) 7 kg moeten voeren met de hoeveelheid vis die je nu geeft..
Re: honden reuk ..
Geplaatst: di 19 aug 2014, 16:20
door Exect
dank voor u reactie...
Maar ik geef vis klein beetje voor in plaats 1 dag vis wat ook op z,n 700gram komt dan.
Ik voer totaal 1kilo perdag .
En ik geen vis olie geef. En om zijn vacht en dit ras is meer alergisch .. Heb via een fokker in Thailand gehoord dat sinds hij elke dag vis geef,, klein hoeveelheid in % minder dan visolie... zijn honden goede vacht hebben en nergens last van.. daarvoor veel jeuk ,, zelfde ras als ik heb.. Americanbully.. ja die fokker Barf ook....((( even out topic.. je hoort veel en veel meer van hondenliefhebbers via site facebook... over honden dat ze meer versvlees voeren..)))ja in Thailand
Groente geef ik volop.. allerlei soorten.. .. alleen goede groenten,s dacht dat dat geen kwaad kan.hoeveel % je geef.. rekend het niet mee in mijn menu.. geef het omdat ze het graag eet.. . en alleen kokos/ melk en +olie van de kokosnoot
Maar ja nu d e reuk.. misschien ben ik te ..... hahahah
Grt Henk te Thailand
Re: honden reuk ..
Geplaatst: di 19 aug 2014, 17:01
door renate1985
Bij ons ruikt de 1 sterker als de ander.
Basco, onze allergie hond, ruikt sterker naar hond als kaine.
Beide verblijven binnen en barfen. Denk dat het meer afhankelijk is van de hond.
Re: honden reuk ..
Geplaatst: di 19 aug 2014, 17:12
door Exect

.. ze is kortharig.. . geen vete huid .... ,, het is ook denk ik moeilijk , te beoor delen. een reuk . dank in iedergeval..
Re: honden reuk ..
Geplaatst: di 19 aug 2014, 18:08
door Esther Q
Ik heb mezelf gewoon aangepraat dat mijn honden heerlijk ruiken, nergens meer last van sindsdien

Re: honden reuk ..
Geplaatst: di 19 aug 2014, 18:16
door Exect
Re: honden reuk ..
Geplaatst: di 19 aug 2014, 19:12
door TessaThomas
Als mijn honden veel vis eten, dan ruiken ze ook sterker. De ene ligt binnen en de ander buiten en dat maakt geen verschil in de geur. (degene die buiten ligt heeft het 1e jaar binnen gelegen) En de ene hond ruikt erger dan de andere hond.
Re: honden reuk ..
Geplaatst: wo 20 aug 2014, 04:51
door Irta
Hier ook veel verschil. Ik vond Caleb nooit zo lekker ruiken, Tadej ruikt volgens mij heeerlijk en Dush weer wat minder. Maar dat is ook niet helemaal te vergelijken. Dush (7 jaar) zit nml nog geen jaar op rauw. Haar geur is al wel verbeterd.
Re: honden reuk ..
Geplaatst: wo 20 aug 2014, 05:10
door Exect
Dank voor de reactie,s
Maar duidelijk is nu wel dat het verschil nergens in zit buiten of binnen .. wel met het voer te maken dat kan. Maar vers is o.k ,