Pagina 1 van 1

Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: di 16 sep 2014, 19:36
door Esther Q
Even een zitter, maar de moeite:

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: di 16 sep 2014, 21:33
door Annemarie Rijnveld
Tjemig, ongelooflijk....ik deel dit filmpje graag....

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: di 16 sep 2014, 21:50
door Anne in Zweden
Vertel even in het kort? Ik kan hier geen filmpjes kijken, met mijn prehistorische internet...

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: wo 17 sep 2014, 08:27
door Esther Q
Goh, ik denk dat je de docu een keer moet kijken als je wel verbinding hebt. Het gaat over hoe dr. Burzynski al decennia onderzoek doet naar een behandeling voor kanker waarbij nauwelijks side-effects optreden, in zijn eigen instituut in Texas al vele mensen met succes heeft behandeld die door andere medici die behandelen met chemo ed. waren afgeschreven. En hoe deze meneer nooit serieus is genomen, keer op keer op keer wordt aangeklaagd door de FDA (food and drug administration), telkens wordt vrijgesproken en op het eind van het liedje blijkt dat de motivatie van de FDA (in samenwerking met onderzoekscentra) van al die pogingen om hem en zijn werk stil te leggen was om zelf patent te krijgen op zijn werk. Zijn uitvinding is een rechtstreekse dreiging voor een miljoenen industrie die gebouwd is rondom 'traditionele' westerse behandelingen bij kanker. Maar met dit stukje tekst ga je niet inzien wat daar gebeurd is en nog gebeurt, daarvoor moet je die docu kijken, waarin alles goed wordt uitgelegd. Van zijn kant, let wel.

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: wo 17 sep 2014, 11:47
door Anne in Zweden
Esther Q schreef: Goh, ik denk dat je de docu een keer moet kijken als je wel verbinding hebt. Het gaat over hoe dr. Burzynski al decennia onderzoek doet naar een behandeling voor kanker waarbij nauwelijks side-effects optreden, in zijn eigen instituut in Texas al vele mensen met succes heeft behandeld die door andere medici die behandelen met chemo ed. waren afgeschreven. En hoe deze meneer nooit serieus is genomen, keer op keer op keer wordt aangeklaagd door de FDA (food and drug administration), telkens wordt vrijgesproken en op het eind van het liedje blijkt dat de motivatie van de FDA (in samenwerking met onderzoekscentra) van al die pogingen om hem en zijn werk stil te leggen was om zelf patent te krijgen op zijn werk. Zijn uitvinding is een rechtstreekse dreiging voor een miljoenen industrie die gebouwd is rondom 'traditionele' westerse behandelingen bij kanker. Maar met dit stukje tekst ga je niet inzien wat daar gebeurd is en nog gebeurt, daarvoor moet je die docu kijken, waarin alles goed wordt uitgelegd. Van zijn kant, let wel.
Dat wordt dan na januari pas, want ik heb hier geen breedband, en met mijn 2G van Telia ben ik drie dagen aan het downloaden... Hoe doe jij dat? Want eigenlijk woon jij nog veel erger op de pampa dan ik, toch?

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: wo 17 sep 2014, 12:42
door Esther Q
Anne in Duitsland schreef: Dat wordt dan na januari pas, want ik heb hier geen breedband, en met mijn 2G van Telia ben ik drie dagen aan het downloaden... Hoe doe jij dat? Want eigenlijk woon jij nog veel erger op de pampa dan ik, toch?
Tele2, is vrij nieuw in dit gebied, heel snel internet, wel vrij duur. Ander optie hier is comviq, zonder abonnement, zelfde snelheid (is ook van tele2 geloof ik).

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: wo 17 sep 2014, 12:46
door Anne in Zweden
Esther Q schreef: Tele2, is vrij nieuw in dit gebied, heel snel internet, wel vrij duur. Ander optie hier is comviq, zonder abonnement, zelfde snelheid (is ook van tele2 geloof ik).
Comviq had ik in het begin, daarmee kwam ik - na een veelbelovend begin - helemáál niet op internet terecht. Ik heb destijds de WK-finale Nederland-Spanje geprobeerd bij te houden via internet dmv Comviq. Ben meteen tien jaar ouder geworden die avond. ;D

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: wo 17 sep 2014, 13:10
door Esther Q
Anne in Duitsland schreef: Comviq had ik in het begin, daarmee kwam ik - na een veelbelovend begin - helemáál niet op internet terecht. Ik heb destijds de WK-finale Nederland-Spanje geprobeerd bij te houden via internet dmv Comviq. Ben meteen tien jaar ouder geworden die avond. ;D
Was je data niet gewoon op :P :biggrin2:

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: wo 17 sep 2014, 13:26
door Anne in Zweden
Esther Q schreef: Was je data niet gewoon op :P :biggrin2:
Lijkt me sterk, zo weinig als ik met die Comviq-stick had kunnen internetten tot op dat moment. :P

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: za 18 okt 2014, 07:55
door Esther Q
Nog een interessante docu, waar burzynski ook in voorkomt:
http://themindunleashed.org/2014/10/doc ... ancer.html
Hier de afleveringen:

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: ma 20 okt 2014, 18:40
door Esther Q
Ik ben bij aflevering 4. Het is nogal een zit, maar wat een kennis heeft die man bij elkaar verzamelt! Ik zou haast willen zeggen dat elke oncoloog, of gewoon elke arts dit verplicht zou moeten kijken.

Re: Docu over een behandeling voor kanker

Geplaatst: ma 20 okt 2014, 19:41
door K&D
Thanks very much. Dochterlief is er erg blij mee (celbiologie)