Pagina 1 van 1

Rundsgehaktkoekjes

Geplaatst: wo 03 dec 2014, 18:40
door aht
Recept voor gezonde hondenkoekjes.

350 gr bloem
50 gr américain natuur (rundsgehakt)
50 gr geraspte kaas
250 gr vleesbouillon
100 gr havermout

Roer het vlees, de bloem, de geraspte kaas en de havermout door elkaar en meng er de opgewarmde vleesbouillon onder. Hou wat bloem en havermout over voor de afwerking. Kneed het geheel tot een deeg. Rol het deeg uit, bestuif met bloem en druk met een vormpje (of glas) de koekjes uit. Bestuif met havermout en laat 2 uur bakken op een bakplaat met bakpapier in een voorverwarmde oven op 100°C

Re: Rundsgehaktkoekjes

Geplaatst: wo 03 dec 2014, 18:41
door Martine-Tom
bloem en havermout?  :o

Gewoon gehakt drogen vinden ze net zo lekker  ;)

Re: Rundsgehaktkoekjes

Geplaatst: wo 03 dec 2014, 18:44
door Lizzy
In verhouding vind ik de hoeveelheid bloem ook wel hoog ja, maar dit is nog altijd 100 keer beter dan die vieze gore kant en klare meuk koekjes uit super of dierenwinkel :biggrin2:

Re: Rundsgehaktkoekjes

Geplaatst: wo 03 dec 2014, 18:45
door Martine-Tom
Dat is in elk geval een feit  8)

Re: Rundsgehaktkoekjes

Geplaatst: do 04 dec 2014, 08:39
door aht
Lizzy schreef: In verhouding vind ik de hoeveelheid bloem ook wel hoog ja, maar dit is nog altijd 100 keer beter dan die vieze gore kant en klare meuk koekjes uit super of dierenwinkel :biggrin2:
Misschien wel, heb het recept doorgekregen van een vriendin en heb er nooit bij stilgestaan als het ok is qua verhouding. Het is net omdat die troep uit de dierenspeciaalzaken zo bahh zijn dat ik ze maak