Pagina 1 van 1

Groentenmix + eerste bericht forum!

Geplaatst: wo 30 sep 2015, 18:09
door Dees-pekinees
Na veel lezen op het forum toch ook maar een profiel aangemaakt, er is zoveel te lezen en leren hier!

Nacho (1jaar, 15 kilo) krijgt op dit moment 300 gram vlees per dag (kvv)

Gister heb ik mijn eerste groentenmix gemaakt met broccolli, tauge, pompoen, snijbonen en bietjes dit heb ik allemaal gekookt, gepureerd en per porties van 30 gram ingevroren.

Doe ik dit goed, misschien verbeterpunten?
Ik hoor het graag van jullie

Re: Groentenmix + eerste bericht forum!

Geplaatst: do 01 okt 2015, 08:35
door Lizzy
Dit is op zich prima maar je hoeft niet te koken en te pureren. Je mag 1 van de 2 doen. Je mag of alle groenten pureren tot echte puree maar dan rauw. Of je mag de groenten koken. Ja, daarna mag je het ook pureren hoor, maar dat hoeft niet.

In je volgende mix kun je ook bladgroenten verwerken. Waterkers, andijvie bijvoorbeeld. Ook erg gezond. Afwisselen, dat is wel een toverwoord. Maar zoals je het nu gedaan hebt: prima!

Re: Groentenmix + eerste bericht forum!

Geplaatst: do 01 okt 2015, 10:25
door Dees-pekinees
Bedankt! Dat scheelt een hoop werk, dan doe ik het de volgende keer alleen pureren, want anders eer meneer het niet haha:)
Ik doe het in ieder geval goed en ik heb wat geleerd!