Van wie is deze drol?
Geplaatst: za 16 apr 2016, 16:42
Iedere morgen ligt er zo'n drol (letje) op onze oprit...
wie legt het daar neer?

wie legt het daar neer?

Het voedingsforum voor honden en katten
https://barfplaats.nl/forum/

Langste drolletje is ongeveer 4-5 cm lang...pike schreef:Lijkt mij te groot voor egel. Misschien kan je er iets naast leggen wat het formaat aangeeft? En nee egels eten geen vogeltjes.
En hoe verklaar je dan de veertjes??? Het lijkt ook wel of er zaadjes/pitjes in zitten?mizzsylver schreef:Ik zet in op een egel![]()
Hier kun je misschien wijzer worden: http://www.poepboek.nl/index.php?page=groteboodschap
Die draait er een puntje aanBorke schreef:Vos?
Er zitten idd ook wat wittige pitjes/zaadjes in.pike schreef:En hoe verklaar je dan de veertjes??? Het lijkt ook wel of er zaadjes/pitjes in zitten?
De egelpoepjes hier in de tuin zijn altijd pikzwart. En zitten vol met keverschildjes.
Dan denk ik toch dat het waarschijnlijk een steenmarter zal zijn.Mandarijn schreef:Zoeken op internet levert een poepkaart op![]()
http://www.jasperderuiter.com/wp-conten ... 961002.jpg
Ze knabbelen vooral aan leidingen van dieselauto's. Waarom??? Omdat daar een speciaal geurtje aanzit. En nog liever aan nieuwe leidingen. Dat zei laatst eentje hier in ons dorp. We hebben hier ook steenmarters zitten. Een tip: verzamel hondenhaar, doe die in een netje vd sinasappels oid en hang dat onder de moterkap waar het niet aan draaiende of hete delen komt. Dan blijft de marter weg!!! En dit werkt echt!!! Een dorpsgenoot had last van een marter en sinds het zakje haar niet meer.Raaf schreef:Dan denk ik toch dat het waarschijnlijk een steenmarter zal zijn.![]()
Kijkend naar de samenstelling van de drol en de vindplaats, dicht bij de auto. Morgen eens onder de motorkap kijken.
Mmmm ik dacht, eindelijk weer een bewoner in ons egelhuis....