Pagina 1 van 3

Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 10:17
door tt-tjes
Ik zoek een nieuw dry/vetbed voor mijn puppenmans. Ik heb jaren geleden toen Chendo kwam via de fokker een groot vetbed gekocht met een groene achterkant, dat kan ik op 60 graden wassen, dit kwam van de rol. Dat heb ik toen in 4 stukken geknipt, en gebruik het nog steeds.
Maar ik wil graag een nieuwe, maar kan eigenlijk nergens meer iets vergelijkbaars vinden.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 10:21
door Kallista
Had Witjes verzendhuis die niet?
Ik zou daar eens kijken als ik jou was.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 10:35
door eelke
Ik besteld die bij Witjes inderdaad.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 10:50
door tt-tjes
Maar blijven die mooi? En zijn dat van die extra dikke. Die ik toen gekocht heb hadden iets van 2300 gr. en kunnen op zeker 60 graden gewassen worden.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 12:03
door Hanny
Nee, die van Witjes zijn wel groen aan de achterkant, maar het zijn zeker niet de echt goede.
Erna heeft daar wel een adres van. Ben druk, kan niet zoeken voor je.

Hanny

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 12:23
door tt-tjes
Hanny schreef:Nee, die van Witjes zijn wel groen aan de achterkant, maar het zijn zeker niet de echt goede.
Erna heeft daar wel een adres van. Ben druk, kan niet zoeken voor je.

Hanny
Dan zal ik Erna even een berichtje sturen.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 13:49
door eelke
Die van mij zijn wel dik vind ik hoor. Ik zal er straks wel een foto van maken :) er zijn veel verschillende daar.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 14:06
door Tibbies
Vetbed Prof van Witjes, kan op 60 gr. gewassen worden en is extra dik.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 14:18
door Parelridder
Ik heb hier ook zo'n rol, extra dik, 'professioneel', met groene achterkant, van Witjes. Ik was ze op 75 graden (giardia gaat niet dood op 60 en ik had en puppy met giardia) en dat hebben ze overleefd. De 35 mm hebben ze in 3 kleuren: http://www.witjesverzendhuis.com/honden ... groene-rug Een rol van 5 meter lang en 1,50 breed kost 110 euro, incl. bezorgen. Daar knip ik kleedjes uit van 75x100 en 150x100 cm. Ik vind het en steen goede kwaliteit en waanzinnig dik.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 14:31
door tt-tjes
Parelridder schreef:Ik heb hier ook zo'n rol, extra dik, 'professioneel', met groene achterkant, van Witjes. Ik was ze op 75 graden (giardia gaat niet dood op 60 en ik had en puppy met giardia) en dat hebben ze overleefd. De 35 mm hebben ze in 3 kleuren: http://www.witjesverzendhuis.com/honden ... groene-rug Een rol van 5 meter lang en 1,50 breed kost 110 euro, incl. bezorgen. Daar knip ik kleedjes uit van 75x100 en 150x100 cm. Ik vind het en steen goede kwaliteit en waanzinnig dik.
Nou, een rol hoef ik niet, dat is weer teveel van het goede, maar 2 van 100x150 zou makkelijk zijn. Blijft die groene achterkant ook goed?
Want ze zijn een stuk goedkoper dan bij Velapet zie ik wel.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 14:35
door tt-tjes
eelke schreef:Die van mij zijn wel dik vind ik hoor. Ik zal er straks wel een foto van maken :) er zijn veel verschillende daar.
Graag, kan ik eens kijken of dat overeenkomt met die ik al heb. Want er staat 35mm, maar bij velapet bijv. staat gram, en dat heeft dan te maken met de hoeveelheid draadjes die ze er in verwerken en niet met de hoogte.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: do 03 nov 2016, 14:48
door Parelridder
tt-tjes schreef:Nou, een rol hoef ik niet, dat is weer teveel van het goede, maar 2 van 100x150 zou makkelijk zijn. Blijft die groene achterkant ook goed?
Want ze zijn een stuk goedkoper dan bij Velapet zie ik wel.
Ik weet niet wat er mis me kan gaan, maar hier deze vetbedden nav enorme diarree tgv giardia dagelijks op 75 graden moeten wassen en ze zijn nog steeds netjes: niks kapot, niks afgegeven, niks verdroogd of wat dan ook. Op 75 graden (gebeurt niet op 60!) is de achterzijde wel iets 'gekreukeld', maar daar zie je verder niks van als je ze gewoon neer legt en schaadt ook niet.

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: vr 04 nov 2016, 08:47
door Borke
Parelridder schreef:Ik weet niet wat er mis me kan gaan, maar hier deze vetbedden nav enorme diarree tgv giardia dagelijks op 75 graden moeten wassen en ze zijn nog steeds netjes: niks kapot, niks afgegeven, niks verdroogd of wat dan ook. Op 75 graden (gebeurt niet op 60!) is de achterzijde wel iets 'gekreukeld', maar daar zie je verder niks van als je ze gewoon neer legt en schaadt ook niet.
Goede tip, ik heb meteen zo'n 1.00x1.50 bed besteld voor Sofi.

Die dikke kwaliteit met groene achterkant kocht ik in de jaren tachtig op kattenshows altijd en die waste ik telkens op 60 graden en ze bleven mooi.
Daarna heb ik ze nooit meer kunnen vinden en van ellende maar die antislip vetbedden gekocht, maar als je die vaak wast en je hond zoals Sofi graag graaft, dan gaan ze niet lang mee :-\

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: vr 04 nov 2016, 10:43
door Jantina
Toch was ik de gewone van witjes (vetbedden) op 90 graden, dan in de droger en dat 2x per dag 8 wkn lang...Ze gaan nu al het 3e nest mee en niet kapot te krijgen...

Re: Dik vetbed met groene achterkant

Geplaatst: vr 04 nov 2016, 13:21
door doranto
Vroeger hadden ze die altijd bij Oskar de Vries in Oosterhout (op rol)
Misschien hebben ze het nu nog?