Pagina 1 van 2
Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 08:44
door MarijeEnBoomer
Volgens mij zitten hier wat gebruikers
Queen B lijkt wat stijfjes te zijn als ze na een wandeling een tijdje in haar koude autobench moet liggen.
Ze haat dingen om haar lijf dus ik dacht misschien een optie om de bench een beetje voor te verwarmen en ze zou er ook deels op of tegenaan kunnen liggen. Denken jullie dat jij warm blijft als hij in een ijskoude auto ligt?
Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 08:47
door Lizzy
Ik denk het niet... Is een warmtematje op je sigarettenaansteker niks?
Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 08:54
door MarijeEnBoomer
Daar moet dan wel een mega lang snoer aan zitten en vond het idee van iets zonder stroom juist zo veilig

Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 09:10
door Lizzy
MarijeEnBoomer schreef:Daar moet dan wel een mega lang snoer aan zitten en vond het idee van iets zonder stroom juist zo veilig

Je moet van het snoer naar het matje toch via een omvormer naar je sigaretten aansteker. Voor wat ik me er van kan herinneren is het snoer dan echt lang. En waarom zou het niet veilig zijn, zo'n warmtematje? Het is 12V.
Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 10:20
door Siberienne
En die matten van Back on track?
https://www.sportmassagevoordieren.nl/a ... -cage-fit/
Zou ook verwarmend moeten werken.
Of deze, wamt ze gaat nat de auto in neem ik aan? Dus je wilt iets water afstotends?
Ik heb kleedjes van ruffwear voor op vakantie en die zijn verrassend goed droog, zelfs als de honden er een nacht op geslapen hebben. Ik zit er zelf ook op bij kamperen en mijn billen blijven heerlijk warm op vochtige koude ondergrond, isoleert goed vind ik, veel beter dan bv een foam matje en het blijft goed schoon.
Zoiets als deze (alleen had ik een oud model in de uitverkoop

)
https://www.actievehonden.com/p/trainin ... wicht/1334
Ga je voor iets waar ze ook in kan heeft ruffwear ook nog een slaapzak, voor weinig
https://www.actievehonden.com/p/trainin ... g-bed/1526
Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 10:34
door hannabelgje
Dan ga ik toch weer naar de oude vertrouwde metalen kruik. Blijft heel lang warm, kunnen ze lekker tegenaan kruipen en het is heel erg veilig.
Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 10:40
door MarijeEnBoomer
hannabelgje schreef:Dan ga ik toch weer naar de oude vertrouwde metalen kruik. Blijft heel lang warm, kunnen ze lekker tegenaan kruipen en het is heel erg veilig.
Jij gebruikte de snugglesafe toch?
Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 10:41
door MarijeEnBoomer
Ze ligt op een super dik vetbed en gaat er hoogstens licht vochtig in, B is niet van het zwemmen en als ze per ongeluk wel nat is moet ze haar badjas aan ook al vind ze dat vreselijk.
Een slaapzak gaat ze echt niet okay vinden

Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 10:43
door hannabelgje
MarijeEnBoomer schreef:Jij gebruikte de snugglesafe toch?
Bij de cavia's wel ja. Dan is zo'n kruik te lomp en te zwaar. Maar een snugglesafe is echt heel erg klein. Dus voor de hond niet zo handig lijkt me.
Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 10:45
door eelke
Ik betwijfel het of ze er tegenaan gaat liggen eigenlijk... heeft ze het niet ook gewoon warm na het lopen? Dan zoeken ze geen warmte op, zou ik denken.
Dan moet je haar een soort van verplichten en dan is zo'n deken/mat wel een goede, dan kan ze ook niet anders eigenlijk.
Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 10:52
door hannabelgje
eelke schreef:Ik betwijfel het of ze er tegenaan gaat liggen eigenlijk... heeft ze het niet ook gewoon warm na het lopen? Dan zoeken ze geen warmte op, zou ik denken.
Dan moet je haar een soort van verplichten en dan is zo'n deken/mat wel een goede, dan kan ze ook niet anders eigenlijk.
Ik denk ook dat de bovenkant belangrijker is. De onderkant liggen ze toch op en dat houdt zichzelf warm. Zo'n harry horse deken is ideaal. Zit niet steak of echt vast en wel lekker warm.
Verstuurd vanaf mijn SM-G903F met Tapatalk
Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 11:01
door MarijeEnBoomer
eelke schreef:Ik betwijfel het of ze er tegenaan gaat liggen eigenlijk... heeft ze het niet ook gewoon warm na het lopen? Dan zoeken ze geen warmte op, zou ik denken.
Dan moet je haar een soort van verplichten en dan is zo'n deken/mat wel een goede, dan kan ze ook niet anders eigenlijk.
Ik denk dat het vooral in de koude auto gaan liggen is wat niet zo lekker is voor haar spieren.
Verplichten werkt niet bij B

Als die niet op een warme mat wil liggen graaft ze net zolang tot hij eh is of kapot

Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 11:02
door MarijeEnBoomer
Ik kan zo’n kruik proberen om de bench enigszins warm te hebben als ze erin gaat en er is genoeg ruimte voor haar om er niet tegenaan te hoeven liggen als ze niet wil.
Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 11:03
door eelke
Ik zou dan eerst eens even kijken wat een kruik doet ja, voor je allerlei dingen gaat aanschaffen die de Queen niet blieft

Re: Snugglesafe
Geplaatst: wo 10 jan 2018, 11:05
door MarijeEnBoomer
eelke schreef:Ik zou dan eerst eens even kijken wat een kruik doet ja, voor je allerlei dingen gaat aanschaffen die de Queen niet blieft

Ze blieft zeer weinig
Eten vooral
Ik heb een vriendin met baby even gevraagd of zij toevallig zo’n kruik heeft!