Pagina 1 van 1

hert schouders

Geplaatst: ma 03 aug 2026, 09:21
door Cindy de Wolf
Bij dogmeat hebben ze hertenschouders, heeft iemand een idee qua hardheid en grootte? Gezien de prijzen van tegenwoordig wil ik graag een educated quess maken wel/niet te bestellen.

Re: hert schouders

Geplaatst: ma 03 aug 2026, 18:11
door pike
Cindy de Wolf schreef: ma 03 aug 2026, 09:21 Bij dogmeat hebben ze hertenschouders, heeft iemand een idee qua hardheid en grootte? Gezien de prijzen van tegenwoordig wil ik graag een educated quess maken wel/niet te bestellen.
Ik heb geen flauw idee. Maar ik denk dat de hardheid (en grootte) afhangt van de leeftijd. Ik heb ooit een kalfschouderblad gehad (van rund dus), dat was vooral heel veel kraakbeen. Erg zacht dus. Maar een volwassen hert, ik zou het echt niet weten. Je zou eens kunnen vragen om welke leeftijd het gaat of hoe groot zo'n ding is. Op de foto staat niets ter referentie. En als er bij gestaan had "hazenbout" had ik het ook geloofd ::)

Re: hert schouders

Geplaatst: wo 05 aug 2026, 07:38
door Cindy de Wolf
Dank je wel. Ik denk dat ik dan maar op mijn onderbuikgevoel vertrouw en ze links laat liggen. Heb immers ook geen hele grote honden meer.