Pagina 1 van 1

olie

Geplaatst: wo 21 dec 2005, 14:24
door Dtje
Misschien heb ik erover heen gelezen maar het volgende weet ik niet: Mien krijgt 1x pw vis en 3x pw lijnzaadolie. Kan ik die lijnzaadolie ook voor Willem gebruiken of moet het echt zalmolie zijn?

Re:olie

Geplaatst: wo 21 dec 2005, 16:33
door Rosita
Katten kunnen de niet-actieve O3 vetzuren in lijnzaadolie niet of slecht omzetten in actieve O3. Honden kunnen dit wel. In visolie zit actieve O3, dus ik zou Willem zalmolie geven of regelmatig vette vis. Of hij dit lust is een ander verhaal ;).

Re:olie

Geplaatst: wo 21 dec 2005, 19:11
door Dtje
Rosita schreef: Katten kunnen de niet-actieve O3 vetzuren in lijnzaadolie niet of slecht omzetten in actieve O3. Honden kunnen dit wel. In visolie zit actieve O3, dus ik zou Willem zalmolie geven of regelmatig vette vis. Of hij dit lust is een ander verhaal ;).
Waar kun je zalmolie kopen??

Re:olie

Geplaatst: wo 21 dec 2005, 20:43
door sylvia
Mien schreef: Waar kun je zalmolie kopen??
http://www.plaza33.com/cms/content/naty ... f0&x=0&y=0

Re:olie

Geplaatst: wo 21 dec 2005, 20:47
door Maris
is het ook nog ergen gewoon in de winkel de koop Syl

Re:olie

Geplaatst: wo 21 dec 2005, 22:31
door wenne
Je kan ook voor gewone visolie gaan, hoeft niet noodzakelijk zalmolie te zijn.

Re:olie

Geplaatst: za 24 dec 2005, 12:32
door sylvia
Maris schreef: is het ook nog ergen gewoon in de winkel de koop Syl
Ja alleen dan is het stuk duurder, je kunt ook bij de Hema een pot visolie capsules halen die moet je dan even lek prikken en over het voer leeg knijpen.

Deze site waar ik de link van heb neergezet is van Angelique dus het is geen wazig bedrijf, ze levert heel snel en heeft een goeie service, als je geen creditcard hebt kun je ook gewoon even het geld storten (is gewoon een vertrouwd adres) en als het geld binnen is heb je een dag later je olie in huis.