Pagina 1 van 1

Schapennekken

Geplaatst: vr 21 apr 2006, 10:05
door Cindy de Wolf
Mag je een hond die gewend is om te barfen nou wel of geen schapen voeren en dan met name de schapennekken ??? ::)

Cindy

Re:Schapennekken

Geplaatst: vr 21 apr 2006, 10:30
door conleeuw
Cindy de Wolf schreef: Mag je een hond die gewend is om te barfen nou wel of geen schapen voeren en dan met name de schapennekken ??? ::)

Cindy
ik doe het niet, ik vindt het bot te hard, ik geef het af en toe als ze al hun eten op hebben als recreatie bot, kunnen ze even de vlees eraf eten, maar mijn honden laten mij de bot wanneer ik maar wil weer afpakken, daarom durf ik het dan te geven. Ik vindt schapen nekken echt knoert hard ;)

Re:Schapennekken

Geplaatst: vr 21 apr 2006, 12:09
door Lizzy
Ik geef het ook niet. Veel te hard. Veel mensen (en daarom staat dit ook op BarfClub/Islam Center) geven het wel en laten de hond het vlees eraf scheuren en nemen het weg. Ik heb Leo toch gevraagd de schapenbotten eraf te halen, want dit zorgt voor teveel verwarring.

Re:Schapennekken

Geplaatst: vr 21 apr 2006, 14:56
door Cindy de Wolf
Ben ik toch blij dat mijn geheugen me niet in de steek liet ;) Ik laat de schapennekken dan voor wat ze zijn en houdt het wat dat betreft op de geit en lam :P

Cindy

Re:Schapennekken

Geplaatst: vr 21 apr 2006, 15:06
door Tineke *
Maar lamsnek kan toch wel gegeven worden?

Tineke

Re:Schapennekken

Geplaatst: vr 21 apr 2006, 15:33
door 202spots
Ik geef altijd deze in de lengte doorgezaagde lamsnek...
Afbeelding

Re:Schapennekken

Geplaatst: vr 21 apr 2006, 15:38
door Ike
Geef Ike ook regelmatig lamsnekm heb nog niet gemerkt dat hij hier moeite mee heeft, wel ossestaart, daar laat ik hem het vlees afeten en neem dan het botje weg!