Pagina 1 van 1

waarom geen boek over kvv en of barf?

Geplaatst: di 06 mar 2007, 20:13
door jet
ik stond vanmidddag in  de bieb te bladeren in een boek over katten,
toen ik bij het hoofdstuk kwam over eten daarin stond dat versvlees slecht zou zijn voor katten!

waarom zij er nog geen boeken dat kvv/barf juist goed is voor katten en wat de voordelen daarvan zijn?

want volgens mij  weten veel mensen die  een hond of kat hebben of willen nemen alleen maar informatie krijgen over droog en nat voer wat je in de winkels kunt krijgen,vreemd.

;)  jet

Re: waarom geen boek over kvv en of barf?

Geplaatst: di 06 mar 2007, 20:25
door EdwinK
Er is een boek, geschreven door een forumlid, en heet 'Voer voor Carnivoren'.

Volgens mij zijn er nog wel andere boeken te vinden over dit onderwerp, maar misschien niet in de bibliotheek.

Re: waarom geen boek over kvv en of barf?

Geplaatst: wo 07 mar 2007, 09:21
door Mevroi Kruim
Het boekje is geschreven door Tannetje Koning, dierenarts. En als je bibliotheek het nog niet heeft zou ik een verzoek tot aanschaf indienen.
Er zijn meer boeken over vers voeren maar die zijn helaas niet in het Nederlands vertaald, behalve de boeken van Mogens Eliasen. Daarvan zijn er de goedkope e-versies die je kunt downloaden, maar ook gedrukte versies. Die zijn wel wat duurder.

Re: waarom geen boek over kvv en of barf?

Geplaatst: zo 18 nov 2007, 14:14
door kojak
-

Re: waarom geen boek over kvv en of barf?

Geplaatst: zo 18 nov 2007, 19:30
door Femke
kojak schreef: Waar zijn deze boeken te koop?

www.mediaboek.nl

Re: waarom geen boek over kvv en of barf?

Geplaatst: ma 19 nov 2007, 11:06
door keetje
'k Heb het gelijk maar even besteld, bedankt voor de tip. ;)