Pagina 1 van 1

Herby Mix

Geplaatst: vr 04 jan 2008, 19:03
door Ziviaantje
Indy krijgt altijd Bibi en af en toe krijgt ze er iets barferigs bij. Maar omdat het zo'n muts is met botten is het dus 95 % Bibi. Ik heb nu de Herby mixen geprobeerd en die vindt ze echt mjammie !  :D En dat is heel wat voor Indy  ;) Ik wil dus een beetje gaan afwisselen met dit en Bibi, maar de Herbymixen zijn natuurlijk niet compleet. Ik kan er groenten aan toevoegen en wat nog meer ?
De Vleesmix 1 bestaat uit  60% rundspiervlees, 20% kipkarkas,20% pens, hier een eitje en wat groente bij ?
De vleesmix 2 bestaat uit  Rund/schaap/geit - kopvlees/spiervlees/orgaanvlees, hier wat kippenkarkas / bot en wat groente bij ?
Wat vinden jullie ? Ik denk dat ik zo'n 60 - 70 % Bibi blijf geven en de rest dan deze mixen.

Re: Herby Mix

Geplaatst: vr 04 jan 2008, 19:12
door Angelique
Als je 60/70% Bibi geeft dan is het toch niet zo spannend wat je erbij geeft. Wat je zelf al zegt,. eitje, beetje groente, eventueel visje, gewoon die dingen die je niet in de bibi vindt.