Pagina 1 van 1
wat er bij misschien???
Geplaatst: di 24 jun 2008, 15:53
door poohbeertje52
Re: wat er bij misschien???
Geplaatst: di 24 jun 2008, 16:59
door me and my boys
je kan ze lekker wat te knagen geven,bv kippenekken en karkassen.
Als ze dat goed weg krijgt kan je konijn, parelhoenkarkassen geven!
Leuk voor ze en nog zeer voedzaam ook!
Als haar ontlasting goed blijft gaan kan je ook weer eens voorzichtig een lap pens geven, doe je ze ook een groot plezier mee!
Verder geef ik de mannen hier regelmatig eitjes met schil, en vrijdag krijgen ze sardientjes met huttekase.
Alleen de vis krijgen ze als maaltijd.
Aangezien ze in de groei is en nu graag eet zou ik de karkassen als extra beschouwen.
ellen
Re: wat er bij misschien???
Geplaatst: di 24 jun 2008, 17:06
door poohbeertje52
Re: wat er bij misschien???
Geplaatst: di 24 jun 2008, 17:17
door Anthraciet
Nee hoor, ik geef ze ook regelmatig, en juist rauw (net als de rest van barf

)
Salmonella hoef je niet zo bang voor te zijn als je gewoon normaal met kipproducten omgaat. De kipkarkassen en nekken zijn ook altijd rauw 8)
Re: wat er bij misschien???
Geplaatst: di 24 jun 2008, 17:20
door poohbeertje52
Re: wat er bij misschien???
Geplaatst: di 24 jun 2008, 22:43
door Charlie Angel
Let er wel op dat je niet teveel gaat geven he, anders heeft ze straks misschien weer diarree.

Re: wat er bij misschien???
Geplaatst: wo 25 jun 2008, 15:09
door Henk en Donja
Donja krijgt ook kauwspul als extraatje, het gaat voor haar nu ook door als voedsel heb ik het idee en ze is er lekker zoet mee trouwens.
Re: wat er bij misschien???
Geplaatst: vr 27 jun 2008, 00:30
door arenda
Enne wen er nou maar gewoon aan dat ze de hele dag vraagt om meer. Heb hier 2 honden en 3 katten rondlopen die eigenlijk de hele dag zeuren om meer meer meer. Trouwens ik bedenk me opeens dat dat paard wat er nu ook bijhoort ook al zo n portret is.
En soms ben ik zo stom om teveel te geven en je hebt zelf al ervaren wat dat als gevolg geeft. Bij mij een kamer vol schuimende en stikkende diarree. Heerlijk om op je nuchtere maag op te ruimen. Maar mijn eigen schuld, ik weet dat het meestal van te veel, of te koud, of te vet voer komt. Of een combi daarvan. Das het loon van de gemakzucht, zucht