Pagina 1 van 1
visoliecapsules
Geplaatst: vr 31 okt 2008, 22:08
door spickenstef
ik ben weer te snel geweest en heb bij de hema visoliecapsules gekocht met omega 3-6-9 . Nu lees ik hier dat het eigenlijk het beste is dat ik alleen visolie met omega 3 geef ,kan het dan kwaat dat ik de mijne geef i.v.m. teveel omega 6 ? En wat doet die omega 9 ?
Re: visoliecapsules
Geplaatst: za 01 nov 2008, 08:46
door Lizzy
Teveel omega 6 is ongezond en omega 9 doet niet zo veel voor de hond. Dat zit ook in olijfolie. Zit het potje nog dicht? Kun je het niet omruilen?
Re: visoliecapsules
Geplaatst: za 01 nov 2008, 10:06
door *Marga*
Zou je het zelf niet kunnen gebruiken en dan kan je nieuwe kopen alleen 3 versie?
Re: visoliecapsules
Geplaatst: za 01 nov 2008, 12:03
door spickenstef
t'ja het is al open ,maar koste maar 3.5 euro ik zal het maar weggooien dan of zelf inpakken , wat ik nog wilde zeggen de visoliecapsules zijn nu bij de hema 20 % gereduceerd
Re: visoliecapsules
Geplaatst: za 01 nov 2008, 12:20
door baileys
Hoeveel is veel?
ik voer mijn honden kvv afgewisseld met een beetje barf (voornamelijk kip producten). De ene is een boerenfox van 4 jaar die 8,5kg weegt, en de andere is een kruising boerenfox/waarschijnlijk lab van 5,5 maand en weegt 8 kg. Hoeveel capsules zou ik dan mogen geven?
Re: visoliecapsules
Geplaatst: zo 02 nov 2008, 07:59
door *Marga*
Ik hoop dat het maandag ook nog met korting isĀ
