Pagina 1 van 1
KVV naar BARF
Geplaatst: vr 12 mar 2010, 13:08
door _Sandra_
Hallo allemaal,
mijn hondje is nu dik 5 maanden.
Ik ben langzaamaan op KVV over gegaan en nu langzaamaan ga ik toch ook wat rauwe stukken geven.
Zo krijgt ze nu af en toe een kippenkarkas of kippennek..
Enkele weken terug merkte ik na een kippenkarkas (ze krjg toen sinds 2 - 3 weken wat kippennek- en karkas af en toe) ineens op dat ze uit haar mond stinkt. Voorheen heeft ze dat nog nooit gehad, pups hebben dat nog niet. Waar ligt dit nu aan? Mijn eerste reactie zou nu zijn: van dat rauwe spul. Ze stinkt anders als een brokkenhond namelijk, wat viezer vind ik.
Groetjes,
Sandra
Re: KVV naar BARF
Geplaatst: vr 12 mar 2010, 14:18
door HannekeKjell
Is ze toevallig niet aan het wisselen? Kjell stonk tijdens het wisselen ook behoorlijk uit zijn mond.
Re: KVV naar BARF
Geplaatst: vr 12 mar 2010, 20:18
door Senna99
HannekeKjell schreef:
Is ze toevallig niet aan het wisselen? Kjell stonk tijdens het wisselen ook behoorlijk uit zijn mond.
Was ook meteen mijn gedachte.
Als ze aan het wisselen zijn, ruiken de meeste hondjes namelijk wat meer uit hun bekkie.
(Toen Raiko aan het wisselen was, kwam er ook niet bepaald een heel fris geurtje uit z'n bek..pfff).
En rond de vier/vijf maand is wel de tijd dat ze gaan wisselen.
Re: KVV naar BARF
Geplaatst: vr 12 mar 2010, 20:51
door BubbaBling
Het is idd tijd om te wisselen

Ze stonken hier dan ook heel erg.
Misschien is het gewenning?
Zou gewoon lekker door blijven gevenĀ

Re: KVV naar BARF
Geplaatst: vr 12 mar 2010, 21:39
door _Sandra_
Ja ze is inderdaad al aan het wisselen vanaf 4 maanden oud.
Is me bij mijn vorige honden helemaal niet opgevallen eigenlijk... okee houd ik dat voorlopig aan.
Hopelijk wordt het beter.
groetjes
Sandra
Re: KVV naar BARF
Geplaatst: vr 12 mar 2010, 23:10
door Sayangcindy
Jazzy is nu 5,5 maand en stinkt ook uit haar giechel. Ze heeft haar voorste tanden nu gewisseld, maar volgens mij is ze nog bezig met de kiezen. Eerst stonk ze niet uit haar mond, dat is pas de laatste 3 weken toch gekomen. Ik hoop dat het weggaat nadat ze alles heeft gewisseld. Ik geef ook KVV afgewisseld met eendennek, kipppennek, kwartel en soms vis, maar dat gaat wat moeilijker, ze vindt het niet echt lekker.
Re: KVV naar BARF
Geplaatst: za 13 mar 2010, 10:05
door _Sandra_
is kwartel ook zacht? En eendennek is toch wat harder dan de kipennek niet?
Re: KVV naar BARF
Geplaatst: za 13 mar 2010, 10:14
door Lizzy
Kwartel is ook zacht. En eendennek is inderdaad wat groter en harder dan kip maar ook voor een pup goed te doen.
Wisselende pups stinken inderdaad nogal vaak uit hun bek! Nou moet ik zeggen dat ik met Linga echt nergens last van heb gehad.
Re: KVV naar BARF
Geplaatst: za 13 mar 2010, 17:38
door Sayangcindy
Hoelang duurt het ongeveer dat een pup alle tanden wisselt, of varieert dan per hond?