Pagina 1 van 1
Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn??
Geplaatst: za 21 mei 2011, 17:11
door Sammy1980
Woensdag avond merkte ik bij Sammy een wond op, een soort van schaafwond.
Ze heeft niet gevochten en ik heb haar ook niets raars zien doen, hoewel dat bij haar niets zegt
Ik heb het schoongemaakt en behandeld met zilverwater.
Gister weer behandeld en toen ik het vandaag wilde schoonmaken viel me op dat ze er nog 2 schaafwonden bij had gekregen

Ik weet zeker dat ze er niet aan gezeten heeft en ze heeft ook niets raars gedaan.
Sammy heeft 's-zomers wel vaker verkleuringen en kale plekken maar nog nooit dat er ook daadwerkelijk huid weg was.
Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn??

Re: Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn??
Geplaatst: za 21 mei 2011, 17:14
door tt-tjes
Ziet er een beetje hotspot achtig uit. Weet je zeker dat ze er niet aan gezeten heeft? Ik zou er wat honingzalf of wat sudocreme op smeren.
Re: Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn??
Geplaatst: za 21 mei 2011, 17:52
door Veerle-scrappyToo
Ik zou er toch ook niet 100% zeker van zijn dat ze er helemaal niet aan heeft gezeen. Ze kan 's nachts wat gelikt-geknabbeld hebben. Of zou ze zichzelf kunnen bezeerd hebben door over de grond te rollen ( zo heen en weer draaien zoals je ziet bij blije honden die even gaan krabben in het gras?)
Of ergens tussen willen kruipen en zich geschaafde hebben voor de eerste wonde? Een takje dat in de baan zit is al genoeg... Of een teek gehad of insectebeet?
Merk je verder nog iets op aan haar? Jeuk, ...
Re: Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn??
Geplaatst: za 21 mei 2011, 20:26
door Sammy1980
Ik weet bijna 100% zeker dat ze er niet aan heeft gezeten, zelfs als ik er aan zit om het te bekijken of schoon te maken boeit het haar niet.
En tja ze kan het inderdaad opgelopen hebben met wandelen, ze is niet bepaald rustig
Merk verder niets aan haar, ze heeft geen jeuk ofzo.
Ik zal er iig wat honingzalf opsmeren.
Als het hotspot zou zijn dan zou de wond toch vochtig moeten zijn?
Want het is gewoon een droge wond.
Re: Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn??
Geplaatst: zo 22 mei 2011, 08:36
door Lizzy
De vacht er omheen is ook iets verkleurd, toch? Je zou inderdaad zo van de foto zeggen dat ze het zelf kaal heeft gelikt. Maar als dat niet kan, dan weet ik het eerlijk gezegd ook niet. Dan vermoed ik ook een begin van hotspot.
Re: Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn??
Geplaatst: zo 22 mei 2011, 09:19
door pallas
Hotspot of misschien in de bereklauw gerold?
Re: Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn??
Geplaatst: zo 22 mei 2011, 10:28
door Cindy de Wolf
Ik ga ook voor hotspot.
Re: Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn??
Geplaatst: zo 22 mei 2011, 19:20
door Sammy1980
Ok, dan ga ik er even vanuit dat het een hotspot is, behandel het nu met honingzalf en het ziet er al een stuk minder rood uit gelukkig.