Afvallen met kvv

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot kant en klaar versvlees

Moderator: eelke

Plaats reactie

Afvallen met kvv

martineD
1-ster
1-ster
Berichten: 19
Lid geworden op: zo 27 jan 2008, 13:25
Locatie: Katwijk

Afvallen met kvv

Bericht door martineD »

Nooit gedacht dat ik dit hier ooit zou moeten plaatsen :(
Mijn hond die altijd aan de schrale kant was toen ze nog op brokken stond, is nu zo'n 2 kilo te zwaar. Sinds ze kvv krijgt is ze gaan groeien, door omstandigheden heeft ze een tijdje wat minder lichaamsbeweging gekregen, en door mijn onnadenkendheid heb ik haar op teveel voer laten staan (de hoeveelheid om aan te komen).
Ze weegt nu 13,2 kilo en ze moet terug naar de 11 kilo. Hoeveel procent van haar lichaamsgewicht moet ik nu voeren? En is dan dan van 13 kilo of van 11 kilo?
Extra lichaamsbeweging wordt al weer voor gezorgd.
Too
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5174
Lid geworden op: di 20 mei 2008, 21:52

Re: Afvallen met kvv

Bericht door Too »

Ojee...  ;)
hoeveel [grammen of %] krijgt ze nu,
ik zou t nieuwe percentage baseren op het ideale gewicht
M@rina
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2597
Lid geworden op: ma 04 dec 2006, 23:08
Locatie: Leiden
Contacteer:

Re: Afvallen met kvv

Bericht door M@rina »

20 gram per kg lichaamsgewicht Ideaal gewicht: dus 11 x 20 gram = 220 gram per dag.
Met voldoende beweging moet ze hierop afvallen.
inni
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2197
Lid geworden op: do 25 jun 2009, 06:59

Re: Afvallen met kvv

Bericht door inni »

Meer magere vleessoort voeren, of een ander merk.

Berre bleef altijd netjes op gewicht 3,000 kg- 3,100kg de laatste lading Naturis eend zag veel lichter van kleur, (meer vet??) en Berre kwam op 6weken 200 gr bij. Inmiddels is hij weer een tijdje op de sukkeltoer en is hij die 200gr al dik kwijt.
martineD
1-ster
1-ster
Berichten: 19
Lid geworden op: zo 27 jan 2008, 13:25
Locatie: Katwijk

Re: Afvallen met kvv

Bericht door martineD »

Ik ga het eerst wel proberen met minder voer. Ze krijgt nu 300 gr per dag, dus dat is veel te veel zie ik al :o. Snel terug naar de 220.
Op zich ben ik wel tevreden over het merk (Carnibest) en dat is hier makkelijk te krijgen. Eventueel kan ik nog een andere versie proberen met minder vet erin, maar eerst maar gewoon de hoeveelheid minderen en de fietstochtjes opvoeren.

Re: Afvallen met kvv

Plaats reactie