Ben hem toen maar wat gekookte kip met rijst gaan voeren in kleine hoeveelheden per keer. Heb ook wat gekookte kippen boullion erbij gedaan voor het vocht. Afgewisseld met yoghurt met roosvicee. Voor het trainen gebruikte ik kleine stukjes beschuit. Allemaal dingen die de diarree zouden moeten stoppen.
Verder is hij net zo actief en gek als normaal, drinkt goed en eet nog steeds als een idioot. Alleen de diarree blijft. Donderdagavond bedacht ik me eigen dat ik wel eens okugest kon proberen. Vanaf vrijdag ochtend ben ik weer haaksbarf maar dan licht gekookt gaan geven met een heel klein beetje rijst. Vrijdag avond eindelijk een redelijk stevige drol. Maar zaterdag ochtend weer spuitpoep, en 's avonds iets dikker. Zaterdag heb ik hem alleen haaksbarf gegeven overgoten met kokend water. Vanmorgen een mooie keurige harde drol, wel iets licht van kleur. Tijdens de training moest meneer ineens weer poepen, en eerst een harde drol en daarna fel gele drap. Hoe lang moet ik het nu nog aan blijven kijken? Hij wordt op het oog wel wat magerder, maar goed dat kan hij best hebben. Maar door de diarree houd hij waarschijnlijk ook niet de voedingsstoffen vast die hij juist zo nodig heeft.
En door zijn allergie, en demodex geschiedenis wil ik eigenlijk zo min mogelijk rommel geven ivm zijn weerstand, maar ja die diarree vreet ook aan zijn weerstand.
Kortom dillema hier in huize Breezer.

