*Dorothea* schreef:
Precies de enige mensen die reageren zijn de versvoerders. Zo had iemand laatst op het dallieforum die uitzending van de keuringsdients van waarde geplaatst over petfood. Nul komma nul reactie van de brokvoerders, die willen zoiets helemaal niet weten.
En eerlijk gezegd ben ik ook klaar met die hele discussie, mensen moeten het zelf maar weten, ik ga er m'n energie niet aan verspillen.
Wij steken er wel onze energie in en niet zonder resultaat

. Het aantal rauwvoerders bij ons in de omgeving is enorm gestegen sinds onze opening alweer drie jaar geleden. Zelfs een aantal hele fanatieke tegenstanders van rauwe voeding zijn om gegaan.
Natuurlijk hebben we ook klanten die alleen brok (willen) voeren, prima maar ga dan niet bij ons lopen zeuren over bepaalde klachten die je dier heeft en hoeveel dat al-le-maal wel niet kost
Wij steken er iedere dag met veel enthousiasme energie in, in maart houden we weer een gratis lezing over voer. We hebben er zin in!