Lamsvlees IC

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Re: Lamsvlees IC

Gebruikersavatar
de Meiden
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1466
Lid geworden op: do 09 aug 2007, 21:15

Re: Lamsvlees IC

Bericht door de Meiden »

Nynke F schreef: runderstrotjes  :)
Nee, geen rund, maar geitenstrotjes, zit redelijk vlees aan, de ene keer zijn ze groter van volwassen dieren, maar ik heb ze ook van jonge dieren gehad, een stuk kleiner dus ,die waren prima voor de Meiden , de grotere snij ik dan in stukken, maar dat hoef jij niet te doen. ;D
De luchtpijp/strot is ook vrij zacht spul, voor je pup.
De prijs is 2.95 per kg als ik het mij goed herinner..
Nynke
5-sterren
5-sterren
Berichten: 7609
Lid geworden op: zo 25 mar 2007, 14:33
Locatie: Zuid Holland

Re: Lamsvlees IC

Bericht door Nynke »

de Meiden schreef: Nee, geen rund, maar geitenstrotjes, zit redelijk vlees aan, de ene keer zijn ze groter van volwassen dieren, maar ik heb ze ook van jonge dieren gehad, een stuk kleiner dus ,die waren prima voor de Meiden , de grotere snij ik dan in stukken, maar dat hoef jij niet te doen. ;D
De luchtpijp/strot is ook vrij zacht spul, voor je pup.
De prijs is 2.95 per kg als ik het mij goed herinner..
ja je hebt gelijk, het was geit. Groot en klein heb ik ze gezien. Ze kosten 2.50 per kilo  :) ;)
~anna~
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1387
Lid geworden op: zo 09 nov 2003, 22:13
Locatie: Brabant
Contacteer:

Re: Lamsvlees IC

Bericht door ~anna~ »

Dank jullie wel! ik was gisteren daar maar heb strotjes(rund)ergens anders gekocht.
vorig jaar en ook het jaar daarvoor vroeg ik weleens bij ic om runderstrot maar hadden ze niet maar ze hebben zoveel andere vleessoorten..stom ik  had het gewoon nogmaals moeten vragen ;)
Gebruikersavatar
*Monique
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1931
Lid geworden op: wo 26 jul 2006, 09:41
Locatie: Beltrum
Contacteer:

Re: Lamsvlees IC

Bericht door *Monique »

Diena schreef: Gisteren ben ik voor het eerst uit het verre België naar het IC in Rotterdam geweest.
Bij thuiskomst was mijn enthousiasme al serieus gedaald. Ik had 12 kg lamssnippers gevraagd, en heb meer vet dan vlees gekregen.
Volgens mij kan dit geen lamsvlees zijn.  Dit vind ik echt wel jammer omdat ik daarvoor meer dan 4 uur in de auto heb gezeten.


Zijn er nog mensen die dit gehad hebben of is lam wel degelijk zo vet?
Ik zou het IC zeker even bellen, en diegene die met je mee heeft besteld laten betalen en op laten halen!
Barbaravh
4-sterren
4-sterren
Berichten: 266
Lid geworden op: di 02 dec 2008, 07:37
Locatie: Oost-Vlaanderen (BE)

Re: Lamsvlees IC

Bericht door Barbaravh »

trimsalon schreef: Ik zou het IC zeker even bellen, en diegene die met je mee heeft besteld laten betalen en op laten halen!
Het IC heeft me zelf gebeld en heeft een mooie oplossing geboden. Ik had dit niet verwacht, kvind het toch mooi dat ze zo met hun klanten inzitten!!
Ken er niet veel die dat zouden doen. Chapeau voor het IC!!
tt-tjes
5-sterren
5-sterren
Berichten: 6290
Lid geworden op: ma 16 jan 2006, 09:47
Locatie: Noord Brabant

Re: Lamsvlees IC

Bericht door tt-tjes »

Ik zei toch dat ze niet zo moeilijk deden. Prima toch dat je een oplossing hebt. Ik zou alleen degene die meebesteld heeft het de volgende keer zelf laten regelen.

Re: Lamsvlees IC

Plaats reactie