ongelooflijke stinkwinden
Moderator: Lizzy
Re: ongelooflijke stinkwinden
ik merk wel, dat als mensen last van hooikoorts hebben ,het ook minder gaat met Paco
Re: ongelooflijke stinkwinden
niemand heeft hier tips of ideetjes voor?

Re: ongelooflijke stinkwinden
Tja, je zou eens probiotica kunnen proberen. En wat Okugest van VSM.
Re: ongelooflijke stinkwinden
Zit er geen pens in de Smuldier die hij krijgt dan?pacoruiz schreef: ja en volgens de test kan hij alle soorten vlees eten .Door dingen uit te proberen reageert hij slecht op pens en lam
Re: ongelooflijke stinkwinden
nee hij krijg alleen de rund en kip variant en in naturis zit geen pens.Ik ga gelijk op de site kijken van Vogel.alvast bedankt
- Angelique
- 5-sterren

- Berichten: 27118
- Lid geworden op: ma 08 mar 2004, 21:01
- Locatie: Provincie Groningen
Re: ongelooflijke stinkwinden
Ja gut, misschien heeft één van de kvv's wel even een iets andere samenstelling waar je hond op reageert. Het lijkt me in ieder geval los te staan van zijn huidproblemen.pacoruiz schreef: niemand heeft hier tips of ideetjes voor?![]()
![]()
-
Mevroi Kruim
- 5-sterren

- Berichten: 11608
- Lid geworden op: wo 13 apr 2005, 20:25
- Locatie: Bennekom
Re: ongelooflijke stinkwinden
Zelf samenstellen zodat je precies weet wat hij binnenkrijgt, en Puur Pollen proberen tegen een eventuele pollen- en huisstofmijt-allergie. En dan zou ik zelf de prednison gaan afbouwen. Het is op zich goed spul om acute jeuk- of ontstekingsproblemen mee te bestrijden maar het richt verwoestingen aan in het lichaam als het langdurig gebruikt wordt en het is een symptoombestrijder, geen probleemoplosser. Ik zou investeren in het vinden van de oorzaak van zijn ziek worden en die dan elimineren, dat vind ik een stuk gezonder dan de symptomen onderdrukken met een zwaar middel als prednison.pacoruiz schreef: niemand heeft hier tips of ideetjes voor?![]()
![]()

