Natuurlijk ontwormen

Hier kun je al je vragen, problemen, informatie kwijt over vaccinaties, parasieten en wormen

Moderator: Lizzy

Re: Natuurlijk ontwormen

oebaya
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1073
Lid geworden op: vr 20 jun 2003, 15:19
Locatie: België
Contacteer:

Re: Natuurlijk ontwormen

Bericht door oebaya »

Zou het niet zo kunnen zijn, dat de ene hond gevoeliger is voor parasieten, dan de ander? Vlooien had ik alleen problemen mee toen de perzische kat nog leefde, teken zelden of nooit en wormen ook nog nooit gezien. Afgelopen vrijdag nog: jachttraining in het bos met Parson Russells: velen, niet allemaal, met tekentang in de weer. Mijn Cesky, nergens last van. Ik zeg niet dat ik nooit wat gebruik, maar dan alleen iets natuurlijks van de silverlinde en de laatste keer was ook al weer ruim 2 maanden geleden.
Helen
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2613
Lid geworden op: do 27 mar 2003, 14:12

Re: Natuurlijk ontwormen

Bericht door Helen »

als jullie plavuizen of vinyl of in iedergeval een dweilbare vloer hebben,ga dan santepede naar de dsz haal daar bodip voor cavia's (ja dat mot zo tegenwoordig is ineens voor cafies anders mag het niet verkocht worden) Gooi een goeie scheut in je emmer water en dweil je huis ermee geen vlo die een minuut verder leeft,liggen dood in je dweil,finito,dood,hemelen.
je kan ook een verdunning over je hond gooien na het wassen,niet te gebruiken voor katten.Is perfekt spul,ik gebruik het al jaren.O ja vliegen en muggen die in huis zijn ben je ook gelijk vanaf ;D
Neeeee, zelfs voor caafjes wordt het niet meer verkocht... ???Sylvia, heb je nog zo'n middeltje???

groetjes Helen
sylvia

Re: Natuurlijk ontwormen

Bericht door sylvia »


Neeeee, zelfs voor caafjes wordt het niet meer verkocht... ???Sylvia, heb je nog zo'n middeltje???

groetjes Helen
het is er nog wel hoor alleen zegt de ene zaak nee dat is er niet meer en de ander heeft het weer wel,maar een ander middel weet ik zo snel niet ,ik heb ng een fles bodip staan :D

Re: Natuurlijk ontwormen

Plaats reactie