Blaasontsteking

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Re:Blaasontsteking

Lizzy
Moderator
Berichten: 74881
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re:Blaasontsteking

Bericht door Lizzy »

Overigens, aangezien er struviet + blaasontsteking geconstateerd is, zou ik ook wat extra vitamine C geven. Dat is niet alleen goed voor de weerstand, maar ook goed om de urine ietsje aan te zuren. Bacterieen vinden zure urine niet lekker (slecht millieu om zich te vermenigvuldigen) en struviet lost ook op in een zure urine. En kwaad kan het niet. Ik denk dat ik zou beginnen met 200 mg per dag aan zure vitamine C (dus geen Ester C). Dus beginnen met een lage dosering ivm dunne ontlasting. Je zou dit op kunnen bouwen totdat Phoebe er dunne ontlasting van krijgt. Bij de ene hond is dat bij 200 mg en bij de andere hond is dat pas bij 1000 mg.
Elise
5-sterren
5-sterren
Berichten: 611
Lid geworden op: zo 23 mei 2004, 12:29
Contacteer:

Re:Blaasontsteking

Bericht door Elise »

Phoebe is al weer behoorlijk opgeknapt. Vannacht de hele nacht doorgeslapen en vanochtend maar 2x geplast, dus ze loopt niet meer de hele tijd te proberen.
Ik heb ook nog cranberry in huis gehaald.
Gebruikersavatar
Nitus
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3846
Lid geworden op: ma 23 feb 2004, 15:08
Locatie: Gorssel
Contacteer:

Re:Blaasontsteking

Bericht door Nitus »

Ah, gelukkig, dat gaat de goede kant op :D! kun jij met een gerust hart op vakantie :).
Margreet2
1-ster
1-ster
Berichten: 33
Lid geworden op: zo 21 sep 2003, 17:37
Locatie: 's-Hertogenbosch

Re:Blaasontsteking

Bericht door Margreet2 »

Fijn dat ze opknapt.
Metacam voor een pup vind ik nogals een drastisch middel. Het in ieder geval wel geholpen. Gerlukkig maar. Wat Lizzy verteld over Vit. C daar ben ik helemaal mee eens. Regelmatig krijgen mijn meisjes C erbij al was het maar om een blaasontsteking te voorkomen, zeker net voor een loopsheid.
Fijne vakantie.
Margreet
diana
5-sterren
5-sterren
Berichten: 926
Lid geworden op: di 25 mar 2003, 20:15
Locatie: veenendaal

Re:Blaasontsteking

Bericht door diana »

Lady van mij reageerde ook altyd behoorlijk op pijnstillers
ze werd er ook sloom van
, maar met de injectie werkt dat vaak wel al heel snel
dat is wel prettig
nou ik hoop dat je toch lekker op vakantie kan gaan
als de kuur aanslaat hebben ze geen last meer
hooguit wat meer drinken
en met een pup
tja wat vaker ff dr uit dan .

Re:Blaasontsteking

Plaats reactie