Gisteren voor Benjy de eerste keer fazant gegeven. Meneer weigerde het te eten en dus weggepakt. Vanmorgen 100 gram fazant gegeven (een kleine nek, wat vlees en wat orgaan) en de rest spiervlees. Benjy wist het er precies uit te halen. De nek at hij met hele lange tanden uiteindelijk op maar de rest bleef weer liggen.
Ons zogenaamd slecht etende brokkenhondje Misty was me net voor en bespaarde me het opruimen. Zij vindt het blijkbaar wel lekker. ;D Heb je net met veel zorg een menu klaargemaakt en dan schopt dit weer alles in de war. Punt is wel dat ik nu 2 fazanten in de vriezer heb liggen en een te kort aan variatie heb in het menu van Benjy.
Kan ik het karkas ook al aan Misty geven? Of beter nog even laten liggen?
Laatst gewijzigd door Benjy en Misty op za 13 feb 2010, 09:04, 1 keer totaal gewijzigd.
Fazantkarkas is zacht dus dat kun je wel geven. Hier raken ze fazant ook niet aan hoor, ik heb ook nog 10 karkassen in de vriezer liggen waar ik niets mee kan. Ze weigeren alle 3!
Hier gaat fazant er goed in! Kay is wild van wild.
Zelfs, Koos, de britse korthaar van vriendlief vind wildvlees lekker.. Maar als ik moet kiezen tussen brokken/blikzooi en wild, dan zou ik ook voor wild gaan.
Hier lusten ze alle drie fazantkarkas, maar als er nog maag en darmen inzitten moet ik die er wel uithalen anders laten ze het liggen. Hetzelfde geldt voor patrijskarkas.
Ik had er wel een deel van de organen uitgehaald maar niet alles. Misschien anders toch nog eens zonder de organen proberen want die had hij inderdaad laten staan terwijl de nek er met moeite nog wel in ging.
De organen van gans eet hij wel. Ik heb ook nog een orgaanmix van fazant/houtduif. Nu maar hopen dat meneer kieskeurig deze wel gaat eten.
De fazant is inderdaad van Herby. Ik vond ze eerlijk gezegd ook wel tegenvallen. Het waren er 3 hele kleintjes. Mijn inziens is een fazant toch echt groter dan wat ik heb gekregen. Ze wogen tussen de 300 en 400 gram.
Hier eten Kyra en Duster ook geen fazantkarkas. Ik heb fazantenbouten gekocht en die werden wel gegeten. Nou ja, omdat ze moesten, Duster heeft er 2uur overgedaan voordat hij zijn 2 of 3 bouten op had
Ik zal eind deze maand een pakje fazantenbouten voor je meenemen (als ik het niet vergeet) dan kun je die eens proberen
Ok, alvast bedankt. Ik ben eens benieuwd of hij dat dan wel eet. Benjy geeft het ook vrij snel op wanneer hij iets niet wilt. Hij doet er een half uur over, langer niet dan stopt hij er echt mee.