geen probleem hoor, tenminste heb van mevr. de dokter nog niets gehoordPaula1976 schreef: Euhh....mits het mogelijk is natuurlijk dat ik ook mee doe!!
Zal ik je om 10.05 uur erbij zetten voor het geval je het verkeer tegen hebt?
Moderator: Lizzy

geen probleem hoor, tenminste heb van mevr. de dokter nog niets gehoordPaula1976 schreef: Euhh....mits het mogelijk is natuurlijk dat ik ook mee doe!!



haha dat denkt hier ook een australische meneer, die steeds meer moeite begint te krijgen zijn hormonen onder bedwang te houdenPauline schreef:Ik heb 2 heren die best gemeenschap (hahahahaha) willen met een grote poedel of een beer!
![]()


Achterhoek (Ruurlo, Groenlo)kira schreef: Het was top. En nog bedankt voor de nagelcheck. Sta ik vandaag bij Jachttraining en Grote Beer was uitermate sloom en aan de sjok (tja ze denkt dat ze hoogdrachtig is want ze is loops geweest), zegt de juf, is dat normaal dat sloffen of zijn haar nagels veels te lang. Kon nu gelukkig zeggen, nee hoor haar nagels zijn goed. Waar ligt Beltrum????
Ik moet even kijken hoe het nu zit met de inentingen van mijn dames, maar als het in Beltrum is..Dat is voor mij prima te doen !!Maar volgens mij zijn ze 2 jaar terug nog volledig geent..Dus dan heb ik nog 1 jaar over voordat de officiële werkingsduur van aantal entingen verstrijkt..Dat wordt nog wat volgend jaar bij de dierenarts..Wedden dat het weer discussie wordt omdat ze daar nog steeds om het jaar de volledige geven.trimsalon schreef: iedereen weer tevreden?
Tannetje wil volgend jaar naar beltrum komen, bij voldoende belangstelling natuurlijk