fijn om te lezen dat ze de poot iets belast, dat die knie dik is en vol vocht dat zal nog wel even zo blijven.
Kusjes voor lieve lingie
Moderator: Lizzy

Ik weet het niet, met die enorme wond op haar poot.... (en daarmee in het water). Ik vraag het maandag wel aan Krooshof.-Saskia- schreef: Hmmm, nog niet jofele vooruitgang dus...Is hydrotherapie een optie in dit soort revalidatieprocessen?
Nee, da's waar natuurlijk...Lizzy schreef: Ik weet het niet, met die enorme wond op haar poot.... (en daarmee in het water). Ik vraag het maandag wel aan Krooshof.
Hydro therapie start je als de hechtingen eruit zijn en de wond aan de oppervlakte dicht is. Als je een ervaren hydrotherapuet hebt dzal die goed in schatten wanneer het kan. bovendien hoort bij elke sessie de hond voor en na geod gecontroleerd te worden.Lizzy schreef: Ik weet het niet, met die enorme wond op haar poot.... (en daarmee in het water). Ik vraag het maandag wel aan Krooshof.
