Neuh, je kunt 'm niet structureel op -5 zetten. Ja kan wel, maar je kan b.v. op een pak vissticks lezen hoe lang die goed blijven op -5 en dat is niet zo bijster lang. Wil je een beetje behoud aan nutriënten voor meer dan 3/6 maanden tot 1 jaar dan mag die toch echt op -18. Die -40 is leuk om snel veel in te vriezen en te voorkomen dat de temperatuur te hoog oploopt als je er veel vers spul instopt of als je spullen langer dan 1 jaar wilt bewaren. Maar als je geen aandelen Essent hebt, zou ik dat standje verder niet gebruiken.
Oke, dus het is een leuk extraatje waar je eigenlijk niks aan hebt
Nah, dan is het maar goed dat ik hem terug naar - 18 heb gezet toen ik zag dat ie -40 koud was
Ik had gisteren even aan de schijf gedraait om de temp in te stellen, wist dus eigenlijk niet zo goed hoe of wat, maar -18 is voor huis-tuin en keukengebruik dus meer dan voldoende
Mijn vleesbot ligt in een frigo, op de koudste temperratuur.(-2 ofzo)
De runderstrotten blijven goed bevroren, de haaskarkassen niet echt.
Het is voor maximum 2 maand.
De meeste vriezers hebben een basis-temperatuur van rond de -20 (-18 bij mij) en een invriestemperatuur van minstens -30. (-50 bij mij)