Cursus en beloning/voerbaktraining

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Re: Cursus en beloning/voerbaktraining

BbvDoerak
3-sterren
3-sterren
Berichten: 113
Lid geworden op: za 28 aug 2010, 13:48

Re: Cursus en beloning/voerbaktraining

Bericht door BbvDoerak »

JA! Die deken is een goed idee.
Weet eindelijk ook waar ik dat speeltje kan laten ;)
Heb echt zin in deze cursus.
We waren begonnen met EG maar die cursusleidster had het niet zo op mijn doldrieste enthousiaste Labmix van (toen) 7/8 maanden, dus nu naar GH1 en daar zitten dus gewoon meer van die ongeleide projectielen (3 grotere, 3 kleinere). En nu doet hij ineens wel zijn best ???
wijkje
5-sterren
5-sterren
Berichten: 587
Lid geworden op: ma 02 mar 2009, 23:01

Re: Cursus en beloning/voerbaktraining

Bericht door wijkje »

Ik moet ook weer aan het drogen..Of gedroogd spul kopen.. Ik heb lange tijd ook gedroogde visjes : en op het veld had ik aardig wat fans !
Voorgaande keer had ik in mijn haast maar wat brokjes meegenomen..Maar de dagen erna had ze weer jeuk..Dus die brokken kunnen weg..En de drinkbak wordt ook direct bezocht na brokkenbeloningen..

Dus ik zou gewoon wat gedroogd spul meenemen..En tuurlijk zullen er honden zijn die ruiken wat je bij je hebt, maar dat is ook voor andere eigenaren misschien wel eye-opener.
Maar Jeppe liep vanavond lekker fanatiek voor de gelderse worst..Heeft ook niet direct mijn voorkeur maar het was even niet anders..
ellyE
3-sterren
3-sterren
Berichten: 111
Lid geworden op: zo 02 jan 2011, 23:09

Re: Cursus en beloning/voerbaktraining

Bericht door ellyE »

bij ons heeft iedereen wat lekkers voor zijn hond als beloning: kaas, worst, vlees, gedroogd pens. dus alle honden ruiken van alles, maar een beloning krijgen ze alleen van hun eigen baas!

Re: Cursus en beloning/voerbaktraining

Plaats reactie