Dank je Martine, knuffel is goed bevallen (haar vier grootste hobbies: eten, knuffelen, joelen en autorijden

)! Ik ga er even naar zoeken, maar het gaat mij in dit geval vooral om het níet als overschot terugkomen in de ontlasting. De grootste vraag is dus eigenlijk of het dan soms beter verteert dan bot.
@ Antonia: dank je!
Ok, dan maar geen lievelingseten meer (nu zowieso niet, maar ze kreeg het af en toe nog: lamsribben..ze doet er een moord voor). Maar inderdaad had ze daarvan altijd al meer last ondanks dat ik een klein stuk uitkoos met veel vlees en vet. Dus verleden tijd, het is niet anders.
Botwerk van kleine diersoorten heb ik gelukkig voldoende in huis, alles wat je opnoemt. Ook haas, maar dat lijkt me toch weer wat te hard. In iedergeval is het een stuk kaler, dat wat ik heb liggen nu.
Ik heb even gekeken naar Doils. Bedoel je dan ook de versie voor gewrichten? Ik zie geen algemene "visolie" staan. Kan daarnaast nog zalmkop geen kwaad denk je? Ik kan wel proberen een paar zalmkoppen door de vleesmolen de draaien en dan daar dagelijks van bij het eten doen. Alhoewel zalm natuurlijk niet zo heel "zuiver" is.
Ze krijgt overigens ook glucosamine/chondroitine (cosequin). De prednison zijn we nu weer aan het afbouwen, want dat doet de bespiering natuurlijk ook geen goed. Dat gaat gelukkig heel goed dus ik heb goede hoop dat ze weer op haar lage onderhoudsdosis een tijdje verder kan. Ze rent weer lekker rond, loopt weer in een soepel drafje en is hartstikke vrolijk. (Dat niemand denkt dat ik een oude kapotte hond laat doorlopen die eigenlijk op is...ik ondersteun haar waar ik kan, maar als ze niet meer pijnarm kan leven of haar vrolijkheid/levenslust verliest zal ik haar ook ondersteunen in die laatste stap....)