[quote="boulab"]
Ja zal me inderdaad een goed gaan inlezen. Hoe meer ik er over denk hoe enthoustiaster ik wordt... maar nog steeds denk ik soms moet ik het niet gewoon aan experts overlaten i.p.v zelf gaan prusten... Maar goed ik ga eerst wel eens wat lezen. Ik hoop alleen dat ik een beetje aan al dat vlees kan komen... ik zag wel dat er hier eens in de week op de markt een polier staat met een beetje aanbod. Maar goed anders maar via internet speuren. Ook zag ik op een site van die barf pakketen. Dus zak spiervlees en zak orgaan vlees. Is dat niet handig?
[/quote]
Als voor jou in het begin handig is om Barf-pakketten te bestellen moet je dat zeker doen!!
Het is even wennen. omdat we met zijn alle zijn opgevoed met het idee dat een brok goed is want daar zit alles in. Maar zelf eten we ook geen maaltijd/dieet repen. ( moet je eens doen....na 2 dagen was ik ze spuugzat...ik snap daarom dat mijn honden dus geen brokken eten

) en jou voorbeeld aan je Liefi..

goed verzonnen van die pillen
Je kunt met KVV ook even kijken naar magerdere diersoorten. kies een KVV zonder Rijst erin. in CB zit rijst. En rijst zet ook aan. Kies een KVV met Paard of Konijn. Dat zijn magerdere versies. Geit, lam en eend zijn vetter.
En begin anders eens met 1 pensdag in de week. Geef je smorgens een lap pens. En savonds Bio-garde met een groente prutje. Heeft tie toch 2x eten, buikie vol. Maar tis heel mager!

Zowiezo voor een voller gevoel zou ik in het begin even een groentemix maken als ik jou was. En dit bij de KVV geven. Dus iets minder KVV en meer groente. Dit vult ook. maar maakt de maaltijd wel mager.
Enneh niks doen wat je eng vind. Zorg eerst dat je zelfvertrouwen krijg! En dat krijg je door veel te vragen hier en veel te lezen!
Heel veel succes
