Henny V. schreef:
de voors: ben ikke
de tegens: mijn man.
Het laatste half jaar lopen we niets anders dan bij een dierenarts met Tommy.
Eerst zijn syringo en zijn headnodding wat ging opspelen.
Van alles getest, gescant, door de mallemolen in de Uithof gehaald en dat is nu aardig onder controle.
Toen zijn nieren, alles getest, niets gevonden en ook vanzelf weer overgegaan.
Nu zijn kaalheid, weer bijna van alles getest en niets gevonden.
De syringo gaat nu op en af, headnodding wordt langzaam aan erger.
We hebben eigenlijk het idee dat het een aflopende zaak is met Tmmy.
Tommy heeft nu een broertje dood aan dierenartsen, voorheen ging hij kwispelstaarten naar binnen en zat na afloop de dierenarts af te lebberen en nu moeten we hem echt naar binnen dragen en met 2 man vast houden.
We vragen ons dus eigenlijk af of nu weer wat anders moeten gaan doen terwijl we weten dat de syringo en headnodding alleen maar erger gaat worden en nooit meer minder.
Het staat er nu een beetje raar geloof ik, maar ik hoop dat jullie snappen wat ik bedoel.
aha, ik snap het. arme tommy! dan begrijp ik dat je er niet om staat te springen om weer naar een DA te gaan, of dat nou een compleet andere is of niet.
misschien het even een tijdje aan kijken, Tommy rust en een lekker menu zonder graan geven. mocht het dan over een tijdje nog steeds zo erg zijn, kan je het her overwegen.
Gisteren bij de da geweest met Tommy voor de "nacontrole".
Ze willen Tommy nu weer gaan testen op een te laag werkende schildklier en op de ziekte van Cushing :-[
Hij heeft van alletwee wel iets volgens de da.
Dit houdt dus weer in dat ie de "molen" in moet.
Weer grote twijfels om het wel of niet te doen.
Volgens de da konden we het ook nog aankijken en rond September besluiten wat we deden, want dan was er een kortingsactie voor senioren honden.
Dan kreeg je korting op bloedonderzoek. ???
Wat is zou er gebeuren als we het niet doen ?
Laatst gewijzigd door Henny V. op vr 17 jun 2011, 11:27, 1 keer totaal gewijzigd.
Als hij cushing zou hebben, dan wordt hij zieker.
Werkt zijn schildklier langzaam, dan wordt zijn vacht nog slechter, zijn algemeen welbevinden slechter, meer jeuk, meer pijntjes.
Ik zou daar niet mee wachten tot september. Ze zijn echt miserabel als de schildklier niet goed werkt.
Fjurdy heb ik een paar maanden geleden opnieuw laten testen (bloed opgestuurd naar Dr. Dodds in Amerika). Hij heeft nu een hogere dosering medicatie en ik zie hem gewoon opknappen. Op de kale plek die hij had op zijn staart staat nu al weer 1 cm haar. Zijn ondervacht begint weer terug te komen en hij voelt zich gewoon al weer veel beter.