Update Beau

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Update Beau

Peet
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1909
Lid geworden op: ma 26 jan 2004, 15:39

Update Beau

Bericht door Peet »

Hai allemaal,

Nou, jullie geduim heeft gewerkt hoor. Het is wel vervelend, maar niet echt ernstig, gelukkig.

Beau heeft een ontsteking aan zijn teen, vlakbij zijn nagelbed. Dat is erg pijnlijk. Hij heeft Metacam gekregen tegen de pijn en een ab kuur. Helaas maar waar, die kuur moet hij echt afmaken want die ontsteking moet weg. Anders kunnen ook andere tenen worden aangetast.

Beau heeft een lange historie van nagelproblemen, die eigenlijk niemand ooit heeft kunnen oplossen. Maar hij is als jongeling al een paar keer al zijn nagels kwijt geweest! :'( Vandaar ook zijn poten-trauma. Nu zijn zijn nagels dus kennelijk weer in slechte conditie. Dan gaan ze scheuren vlakbij het nagelbed. Daar komt vuil in en vervolgens kwam dus de ontsteking.

De DA (echt een schatje) was heel zacht en lief voor hem, gelukkig geen onnodig gepeuter. Nu ligt hij zijn stress lekker weg te slapen, na een flinke pijnstillende prik en een prik ab. Morgen begin ik met de ab kuur en de metacam. Verder zal ik dagelijks zijn poot spoelen in een biotex badje.

Verder ga ik meteen mijn probiotica aanvullen en Primeval halen, dit is toch ook goed voor de nagels? Zoek ik nog wel even uit.
Als jullie nog suggesties hebben hoor ik dat natuurlijk graag.

Bedankt voor alle liefs en knuffels! :-*
Lizzy
Moderator
Berichten: 74908
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re:Update Beau

Bericht door Lizzy »

Hee, fijn om te lezen dat het niet iets heel ernstigs is! Hoewel dit natuurlijk ook vervelend genoeg is..... Geef Beau maar een dikke knuffel!
Helen
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2613
Lid geworden op: do 27 mar 2003, 14:12

Re:Update Beau

Bericht door Helen »

He wat rot voor Beau, hopen dat hij snel weer opknapt.
Gebruikersavatar
Hitam
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5685
Lid geworden op: ma 15 sep 2003, 11:44
Locatie: Otterlo
Contacteer:

Re:Update Beau

Bericht door Hitam »

Dit is inderdaad te overzien. Gelukkig niets ernstigs.
Geef hem ook maar van mij een dikke knuffel!
Gebruikersavatar
Binno
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1605
Lid geworden op: vr 23 jul 2004, 14:27
Locatie: Antwerpen
Contacteer:

Re:Update Beau

Bericht door Binno »

:-\ Ai, wat vervelend, maar gelukkig valt het verder wel mee. :D Ook van mij extra knuffels voor Beau, hoop dat hij snel weer helemaal "ter poot" is... ;D :-*
Eidos
5-sterren
5-sterren
Berichten: 830
Lid geworden op: di 01 jul 2003, 11:31

Re:Update Beau

Bericht door Eidos »

Gelukkig valt het mee!!! Al is zo'n ontstoken teen natuurlijk wel pijnlijk..... Fijn dat de DA zo lief voor hem was. Geef die mooie kanjer van je maar een hele lieve knuffel van me :-*
tieneke
5-sterren
5-sterren
Berichten: 8516
Lid geworden op: di 25 mar 2003, 20:59
Locatie: Tsjechie

Re:Update Beau

Bericht door tieneke »

Hopelijk knapt hij snel weer op!
Ook van mij een dikke :-*
danja
3-sterren
3-sterren
Berichten: 161
Lid geworden op: ma 06 sep 2004, 21:33
Locatie: Grootebroek
Contacteer:

Re:Update Beau

Bericht door danja »

Wat naar en pijnlijk. Komt het door het natte weer???
Hopelijk knapt hij snel weer op.

Knuffels
Peet
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1909
Lid geworden op: ma 26 jan 2004, 15:39

Re:Update Beau

Bericht door Peet »

Nee Danja, ik denk niet dat het met het weer te maken heeft. Beau heeft zijn hele leven al problemen met zijn nagels gehad, is altijd een zwakke plek bij hem. Ze scheuren nl heel snel af, dan verliest hij ze :'(...het ging dus een hele tijd goed, maar nu is het dus misgegaan en is het kennelijk gaan ontsteken....Maar de vooruitzichten zijn goed hoor. Nu de ontsteking verslaan (en die nagel kwijtraken... :-[...maar dat moet vanzelf want ik wil Beau op zijn leeftijd geen roesje geven) ...en dan loopt hij weer "rad"....
Laatst gewijzigd door Peet op do 18 nov 2004, 16:18, 1 keer totaal gewijzigd.
danielle1980
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4331
Lid geworden op: zo 09 mei 2004, 22:50
Locatie: Loerbeek
Contacteer:

Re:Update Beau

Bericht door danielle1980 »

fijn dat het niet ernstog is.
geef beau maar een lekker knuffel dat kan ie wel gebruiken :-*
Francisca

Re:Update Beau

Bericht door Francisca »

Ook van mij een knuf voor Beau. :-* Beterschap.
Gebruikersavatar
Nitus
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3846
Lid geworden op: ma 23 feb 2004, 15:08
Locatie: Gorssel
Contacteer:

Re:Update Beau

Bericht door Nitus »

Nou Gelukkig viel het dan nog 'mee', al is het voor een hond met een potentrauma natuurlijk wel extra vervelend :'(. Ik hoop dat het snel weer over is en dat ie geen pijn meer aan zijn teen heeft. Ik heb helaas geen verdere tips wat je hem zou kunnen geven, behalve een heleboel knuffels van mij en lebbers van Gitte, beterschap :-*.
Gebruikersavatar
Ivonne
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1917
Lid geworden op: zo 25 mei 2003, 12:04

Re:Update Beau

Bericht door Ivonne »

ah gossie, ik heb zelf ook een "voetentrauma" dus ik kan me Beau erg goed voorstellen....

Ik hoop dat de medicatie snel aanslaat en dat dan het leed weer geleden is, dit zijn van die vervelende dingen.
Truus
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5743
Lid geworden op: wo 20 aug 2003, 21:56
Locatie: Brabant

Re:Update Beau

Bericht door Truus »

Van mij ook Beterschap voor Beau hoor.En natuurlijk een lekkere knuffel!
Jacqueline74
5-sterren
5-sterren
Berichten: 535
Lid geworden op: za 21 aug 2004, 23:37
Locatie: Zoetermeer

Re:Update Beau

Bericht door Jacqueline74 »

Gelukkig is het niet ernstig, en hier nog een verlate knuffel voor Beau,

Jacqueline

Re:Update Beau

Plaats reactie