weet het niet meer....

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Re: weet het niet meer....

202Spots
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4782
Lid geworden op: di 09 mei 2006, 17:51
Contacteer:

Re: weet het niet meer....

Bericht door 202Spots »

zhiva schreef: Vanaf morgen ga ik maar weer proberen om het barf voedsel erin te krijgen in combi met de Kvv. En indien dit echt niet meer gaat lukken dan maar op Kvv blijven. (en een vriezer uitverkoop houden  ;D)
Wanneer de Satinballs er goed in gaan,dan gewoon als aanvulling in de barfbak, of als tussendoortje blijven gebruiken.
Staftime
5-sterren
5-sterren
Berichten: 840
Lid geworden op: za 10 nov 2007, 12:48
Locatie: Zwijndrecht
Contacteer:

Re: weet het niet meer....

Bericht door Staftime »

zhiva schreef:
Ik weet niet hoe een sterk maag jullie poedeltje heeft staftime maar als ik elke keer van brok en blik etc wissel heb ik een hond die zich letterlijk uit elkaar schijt. (ook al geprobeerd namelijk  ;))
Nou niet alleen ons poedeltje hoor, want de andere twee krijgen ook alles afwisselend.
En nooit problemen, dus brok, blik, gestoomd, kvv, barf en noem het maar op (ook eten dat ik over heb van mezelf gaat vaak in de honden).
Dus hier drie sterke magen haha
Plaats reactie