Net meteen met haar naar de dierenarts geweest. Ze heeft koorts, maag en darmen zijn helemaal leeg, buik is soepel. Dierenarts weet niet of het een virus of een bacterie is en behandelt voor allebei. Ze heeft 2 injecties gekregen en antibiotica en iets om de darmen tot rust te brengen. Nu zegt de dierenarts dat ik haar wel moet voeren maar geen rauw voer mag geven. 3 Dagen gekookte rijst en gekookte kip.
Ze is al een verschrikkelijk moeilijke eter en gekookt weigert ze helemaal. Onze dierenarts is niet pro vers trouwens. Wat zouden jullie doen. Gekookt geven en als ze niet eet gewoon een paar dagen laten vasten? Of dan toch wat rauw erdoor heen doen? Pfff..moeilijk
Was trouwens bang dat ze misschien vergiftigd was of zo, je hoort zoveel rare verhalen over vergiftigde sponzen, maar ze braakt niet en haar buik is soepel. Was geen garantie zei de dierenarts, maar dan zijn ze ook sloom en dat is ze dus niet.



