Annemarie Rijnveld schreef:
Oh joh, ging het net zo goed, hè das balen. Ik hoop dat Bammes nu niet al haar vertrouwen is kwijt geraakt.
Mijn katten moeten ook absoluut geen wild (ik bedoel hier hertevlees mee), en heeeeeeeeeeeel soms, 3 of 4 keer per jaar, een klein sardientje.
Lam is lekker, en kalkoen en kip en konijn. Lam op de eerste plaats, maar ook weer niet altijd.
Paard vindt de een heerlijk, en de ander niet om te vreten, en andersom geldt voor rund. Evenzo met hart, soms is het heerlijk, en soms laten ze het liggen voor de zwervers.
Ze heeft dat met haar brokjes ook weleens, dat ze ineens begint te kotsen (niet vaak hoor), en soms vind ik een uitgekotste, slecht gekauwde en dus nog bijna intacte muis.

Maar ze eet dan na een tijdje de brokjes wel weer, en onderdelen van muis vind ik ook regelmatig in en om het huis, dus ik hoop maar dat deze onaangename ervaring ook slechts kort in haar geheugen blijft hangen en dat ze wel weer gewoon kip en eend wil eten. Over een dikke twee weken komt er ook gemalen gans binnen; da's ook geen superrode en bloederige bedoening, dus misschien lust ze die ook.
We zien wel. Eerst maar optimistisch blijven...