boeken

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Plaats reactie

boeken

Monika
1-ster
1-ster
Berichten: 4
Lid geworden op: zo 23 nov 2003, 11:38
Locatie: Oosterhout

boeken

Bericht door Monika »

Ik ben dus nieuw hier, en wordt overspoeld door alle informatie hier op het forum. Reuze interessant, maar voor een beginner niet (chrono-)logisch. Bestaan er toevallig Nederlands-/Engelstalige boeken over barfen? Ik weet dat er een paar engelse auteurs zijn maar ik weet niet of je die boeken hier ook kunt kopen. Dus; wie weet welke boeken over barfen er bestaan en waar je die kunt kopen?
Gebruikersavatar
chooky
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1351
Lid geworden op: wo 26 mar 2003, 00:30
Locatie: Zeist
Contacteer:

Re:boeken

Bericht door chooky »

'Give Your Dog A Bone' en
'The Barf Diet' allebei van Ian Billinghurst

'Natural Nutrition for Dogs and Cats: The Ultimate Diet' van Kymythy R. Schultze

'Raw Meaty Bones' van Tom Lonsdale

'Switching to Raw' van Susan K. Johnson
( http://www.switchingtoraw.com/ )

'Natural Health for Cats and Dogs' van Dr Pitcairn

Hier: http://home1.gte.net/patmckay/index.html kan je een gratis E-book downloaden van Pat Mc Kay

Deze boeken zijn allemaal nog te bestellen bij amazon of bol (de meeste) of ze zijn (boek van Johnson) via hun site te krijgen.

Je kun op zoek gaan naar de boekjes van Juliette de Bairacly Levy
(gezonde jonge honden en nog wat titels, staan hier ook ergens op de site als het goed is. Een boek is in het engels ook nog te krijgen: 'The Complete Herbal Handbook for the Dog and Cat' Daar staat ook een groot stuk in over natuurlijke voeding)

Dan heb je ook nog het e-book van Mogens Eliasen op http://k9joy.com/RawFoodForDogs/RFFDPPIntro.html Da's niet gratis, maar je krijgt korting als je lid wordt van de newsletter. Staan vaak ook leuke en handige dingen in. Als je op http://www.k9joy.com/education/food.html kijkt zie je al een overzicht van zijn standpunten.

Je kunt ook nog bij tweedehandszaakjes kijken voor 'Wat moet mijn hond eten' door Donath. En voor boekjes va Dhont, maar daar weet ik de titel niet meer van.
groetjes Eva
Lizzy
Moderator
Berichten: 74895
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re:boeken

Bericht door Lizzy »

Dhont heeft "De hond en zijn voeding" en "Onze hond voedings gids" geschreven.
Groetjes, Lizzy
Femke
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3909
Lid geworden op: za 21 jun 2003, 23:14
Locatie: Noordwolde-Zuid (Fr)

Re:boeken

Bericht door Femke »

Hoi Monika,

Er staan in de bibliotheek (op deze site) ook veel interessante artikelen die wel zo´n beetje de belangrijkste basisregels van het barfen beschrijven.

Kijk hier maar eens....

http://www.barfplaats.nl/forum/viewforu ... ex;start=0

Re:boeken

Plaats reactie