overgeven en diarree Laddy.........
Moderator: Lizzy
-
Lil
Re: overgeven en diarree Laddy.........
Hier is een absoluut verbod om met een hond met overgeven/diarree op les te gaan. Klinkt als een virus trouwens.
Sterkte voor de kleine man!
Sterkte voor de kleine man!
-
Annemarie Rijnveld
- 5-sterren

- Berichten: 3218
- Lid geworden op: ma 13 feb 2012, 14:37
- Locatie: Italie
Re: overgeven en diarree Laddy.........
Toch proberen met de Okugest. Ik zou een bouillon maken en hem dat iedere keer per kleine beetjes te drinken geven.
Re: overgeven en diarree Laddy.........
Eens, ik zou Laddy ook thuislaten en alleen naar cursus gaannienk schreef: hè arme Laddy!
kunnen ze al goed samen alleen thuis blijven, of kan je een oppas regelen voor vanavond? dan kan je namelijk ook zonder Laddy naar de cursus gaan. dan krijg je wel de info van de eerste les mee, maar loop je geen risico dat Laddy niet zijn ideale start op de hondenschool heeft. (je leert echt ontzettend veel van zonder hond op cursus gaan!)
-
hannabelgje
- 5-sterren

- Berichten: 16146
- Lid geworden op: zo 16 aug 2009, 12:00
- Locatie: Bocholt
Re: overgeven en diarree Laddy.........
Gossie arm mannetje. Ik zou hem ook lekker thuislaten vanavond.
Re: overgeven en diarree Laddy.........
we zijn niet geweest. Meneertje heeft de hele avond in mijn armen geslapen en mijn grote man lag lekker bij mijn vader. Hij heeft verder geen eten gehad. Morgen begin ik met een klein beetje om te kijken of dat er in blijft, water gaat wel goed. Blijft het morgen erin dan, krijgt hij daarna langszaam aan meer eten. Net heeft hij weer gedronken, ga voor ik naar bed ga nog even naar buiten om hem te laten plassen en dan hoop ik dat het vannacht goed gaat.
Re: overgeven en diarree Laddy.........
en voelt Laddy zich intussen alweer wat beter?
Re: overgeven en diarree Laddy.........
hij heeft vanochtend 25 gram eten gehad en dat zit er nog steeds is... hij is nog niet helemaal de oude, maar hij is wel levendiger als gisteren. Ik denk dat we het ergste nu wel hebben gehad..................zhiva schreef: en voelt Laddy zich intussen alweer wat beter?
Re: overgeven en diarree Laddy.........
gelukkig maar! Vind het maar helemaal niets zulke jonge honden aan de dunne 
