Als je niet naar de hond zelf kan kijken en daar je manier van aanpak op aanpassen...dan lijkt het me voor die hond in kwestie in elk geval geen leuk leven.
Ik ben echt van het doorpakken, word regelmatig streng genoemd omdat ik een gemuts pik van de dieren, zo heb ik Tom ook aangepakt en daar is hij nu van naar de knoppe op een aantal punten. Elke hond is anders, voor 95% van de honden werkt het prima, en de overige 5% zal je je aanpak op moeten aanpassen, wil je dat niet...dan beter niet aan een dier beginnen denk ik.
Het is ook niet mijn hobby, ik maak er ook totaal geen drukte over, en als het echt moet dan moet het, tot nu toe heb ik alles prima kunnen ondervangen met vleesjes en injecties, we zijn alweer jaren verder dus als ie ooit nog eens pillen moet...wie weet.
Maar goed, ik heb het nu wel vaak genoeg uitgelegd, voor wie nog steeds vasthoud aan no-nonsense werkt voor elke hond...ik hoop van ganzer harte dat je nooit een uitzondering hoeft te pillen.
moeite met medicatie
Moderator: Lizzy
Re: moeite met medicatie
Ik was degene die iets zei over : ik hoop dat jij dan nooit zo'n dier treft. Ik heb nooit gezegd dat wie dan ook geen dieren mag nemen. Maar op het moment dat je 3 keer achter elkaar roept dat je geen tijd hebt voor die kul (na ruime uitleggen waarom het bij sommige honden wel nodig is), dan vraag ik me toch echt wel heel erg af wat je nu toch eigenlijk zeggen wil hoor. Want als ik geen tijd had voor die kul, wat dan? En dan vooral ook nog omdat die "kul" bestaat uit even het pilletje in iets lekkers verstoppen, echt een enorm tijdrovend iets.Angelique schreef: Dat was wellicht een foute woordkeuze, maar als je uitgaat van je eigen dieren en je kiest voor geen kul of no nonsense, wat hetzelfde is, maar dan wat onhollandser en je wordt maar meteen weggezet als dat je dan maar geen dieren moet nemen is natuurlijk net zulke grote onzin.
De optie " naar binnen douwen" was nog niet gedaan of genoemd door de ts en bleek achteraf toch een prima oplossing te zijn.
-
bahatiboerboels
- 2-sterren

- Berichten: 98
- Lid geworden op: vr 20 jul 2012, 11:52
- Locatie: nootdorp
- Contacteer:
Re: moeite met medicatie
hoi,
wist niet dat mijn vraag zoveel te weeg zou brengen.
maar even een update dan maar.
heb met zachte hand iedere dag haar medicijn gegeven.
nu heeft ze oveel vertrouwen dat ze het vrijwillig inneemt
wist niet dat mijn vraag zoveel te weeg zou brengen.
maar even een update dan maar.
heb met zachte hand iedere dag haar medicijn gegeven.
nu heeft ze oveel vertrouwen dat ze het vrijwillig inneemt
Re: moeite met medicatie
@foto van Sita, dat is wel een überenge foto van haar zeg, rode ogen en al.
Zwaar bezweette handdoek....
Ik vond het altijd zo een schatje....
Zwaar bezweette handdoek....
Ik vond het altijd zo een schatje....

