Hoeveelheid pens.
Moderator: Lizzy
-
hannabelgje
- 5-sterren

- Berichten: 16144
- Lid geworden op: zo 16 aug 2009, 12:00
- Locatie: Bocholt
Hoeveelheid pens.
Ik heb van iemand gehoord dat je je hond rustig 2 of 3 dagen per week alleen pens kunt voeren volgens het principe van vers voeren. Maar dan klopt heel je verhouding toch niet meer of heb ik het mis? Ik ben zelf eigenlijk redelijk spaarzaam met pens.
Re: Hoeveelheid pens.
Ja klopt dat is hoe ik het in het begin ook "geleerd" heb. Dan reken je pens als compleet ipv als onderdeel van je orgaan.
Toen volgde ik de richtlijn van nrv omdat ik dat makkelijker vond.
http://www.voernatuurlijk.nl/Indexnl.html
Toen volgde ik de richtlijn van nrv omdat ik dat makkelijker vond.
http://www.voernatuurlijk.nl/Indexnl.html
Re: Hoeveelheid pens.
Vroeger kon ik iemand die voerde alleen vuile verse pens.hannabelgje schreef: Ik heb van iemand gehoord dat je je hond rustig 2 of 3 dagen per week alleen pens kunt voeren volgens het principe van vers voeren. Maar dan klopt heel je verhouding toch niet meer of heb ik het mis? Ik ben zelf eigenlijk redelijk spaarzaam met pens.
Volgens mij werd het niet eens ingevroren maar haalde ze het vers bij de slachterij.
Had een grote ton en sneed lappen af en gooide naar iedere hond wat toe.
Honden werden allemaal 15+ Van klein tot groot.
En de honden werden nooit geent. Zwommen in de boerenslootjes ect.
Liepen zeker 10 honden altijd rond.
Re: Hoeveelheid pens.
Ik geef zoals hier wordt geadviseerd, de helft pens de andere helft hart, nier en lever.
Deze helft pens krijgt ze op een dag, dat is 600 gram. Daarbij een zalmkop, lekkere dikke dag dus
Deze helft pens krijgt ze op een dag, dat is 600 gram. Daarbij een zalmkop, lekkere dikke dag dus
Re: Hoeveelheid pens.
Pens is armer aan voedingsstoffen dan vleesbot en spiervlees. Dus ik vind het een slecht advies. Maar goed, ik ben dan ook van de categorie mensen die graag op de beste manier wil voeren en geen zin heeft om op welke reden dan ook de grenzen van het mogelijke/onmogelijke op te zoeken.hannabelgje schreef: Ik heb van iemand gehoord dat je je hond rustig 2 of 3 dagen per week alleen pens kunt voeren volgens het principe van vers voeren. Maar dan klopt heel je verhouding toch niet meer of heb ik het mis? Ik ben zelf eigenlijk redelijk spaarzaam met pens.

