Acute pijn rechtervoorpoot

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Plaats reactie

Acute pijn rechtervoorpoot

_Sandra_
4-sterren
4-sterren
Berichten: 347
Lid geworden op: do 05 feb 2009, 02:21
Locatie: Roermond

Acute pijn rechtervoorpoot

Bericht door _Sandra_ »

Hallo,

iemand die dit herkent? Kan dadelijk de dierenarts bellen  :-\

Eddie ligt heerlijk opgerold in zijn mandje, tenminste zo lijkt het. Ik wilde mijn oefeningen gaan doen en ineens hoor ik pijnlijk gepiep. Ik ga naar hem toe en hij staat met zijn voorpoot hoog opgetrokken en met de elleboog van zijn lichaam af getild. Hij tilde zijn poot zo hoog op dat het voor zijn voorborst zat. Ik heb hem nu neergelegd, zodat hij kan rusten. Laten plassen ging niet natuurlijk.

Ik denk aan de elleboog. Eddie is al geopereerd aan zijn rechter knie (patella luxatie) en hij heeft zijn bovenbeen en onderarm bol staan (forse Franse stand).

groetjes
Laatst gewijzigd door _Sandra_ op zo 13 apr 2014, 07:50, 1 keer totaal gewijzigd.
Lizzy
Moderator
Berichten: 74920
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re: Acute pijn rechtervoorpoot

Bericht door Lizzy »

Ik heb werkelijk geen idee.... Ik zou hem even laten rusten en zo meteen even kijken hoe het gaat. Misschien 'schoot er iets verkeerd' en schiet dat vanzelf weer op z'n plek. En anders is de DA wel een goed idee. Sterkte!
_Sandra_
4-sterren
4-sterren
Berichten: 347
Lid geworden op: do 05 feb 2009, 02:21
Locatie: Roermond

Re: Acute pijn rechtervoorpoot

Bericht door _Sandra_ »

Ik hoop dat het meevalt. Heb nog even aan mijn man gevraagd, maar die heeft hem ook nog gewoon zien lopen vannacht. En ik meende vanochtend ook, maar was het vergeten, omdat ik met een slaapdronken kop een flesje maakte voor de kleine.

Hij heeft benchrust en ik zag net dat hij er al wel iets op steunt als hij loopt. kijk het dus nog ff aan.

Re: Acute pijn rechtervoorpoot

Plaats reactie