Kunnen konijnenoren ook in de oven gedroogd worden?

Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Re: Kunnen konijnenoren ook in de oven gedroogd worden?

Simone V
5-sterren
5-sterren
Berichten: 574
Lid geworden op: ma 20 feb 2012, 14:39

Re: Kunnen konijnenoren ook in de oven gedroogd worden?

Bericht door Simone V »

het is zeker verslavend dat drogen of niet?
ik moet maar eens gaan kijken naar een droogoven of magnetron voor weinig, die ook nog boven op de vriezer past.
Dank voor jullie tips en aanwijzingen  :)
Miranda 1
5-sterren
5-sterren
Berichten: 950
Lid geworden op: vr 10 jun 2011, 19:25
Locatie: provincie Utrecht

Re: Kunnen konijnenoren ook in de oven gedroogd worden?

Bericht door Miranda 1 »

Ik weet niet hoeveel ruimte je hebt maar een clatronics, voorheen bomann neemt niet zoveel ruimte in. En er zit volgens mij 2 jaar garantie op. Denk dat je voor een tweede hands magnetron ook zo €10 of €20 kwijt bent.
Dan zou ik gaan voor een droger, ook kwa stroomverbruik.

Er is een leuke fb pag natuurlijk snacks drogen. Misschien is dat interessant voor je.

En ja, drogen is wel verslavend maar Barfen ook toch? Ik vind het een voordeel dat ik weet dat er geen toevoegingen op zitten. En het is een stuk goedkoper dan wanneer je gedroogde snack in de winkel of via internet besteld. Je moet je barf toch bestellen, dus bestel je dit makkelijk mee.

Dacht dat je voor 24 uur drogen ongeveer €1 kwijt bent aan stroom, dit verschilt misschien iets per leverancier. Het meeste is wel met 24 uur droog, vooral in de zomer. In de winter duurt het iets langer door de kou en vochtigheid.
Plaats reactie