Bobbie loopt al langere tijd te tobben met vaag ziek zijn. Ik heb het gevoel dat hij vaak misselijk is en teveel maagzuur heeft. Hij krijgt al langere tijd Zitac zonder resultaat. Ik vraag me af of een gastroscopie zinvol zou zijn. Dat ga ik morgen met mijn dierenarts overleggen. Asl ik een gastroscopie laat maken, vraag ik me af waar ik heen zou moeten gaan. Over de het centrum in A'dam hoor ik niet altijd goede berichten. Klopt dat of is het wel goed daar?
Wie heeft ervaring met gastroscopie in de regio Leiden, alphen aan den Rijn? Of eventueel in de Achterhoek?
Adressen gastroscopie
Moderator: Lizzy
Re: Adressen gastroscopie
Ik ben naar Wagenrenk geweest, Paul Mandigers.
-
BlissSpirit
- 5-sterren

- Berichten: 1421
- Lid geworden op: za 04 dec 2010, 11:33
- Locatie: Regio Arnhem
Re: Adressen gastroscopie
Hier ook goede ervaringen met Paul Mandigers bij de Wagerenk.
Met 2 honden bij hem geweest en hij neemt echt de tijd en je mag meekijken, zodat je zelf ook ziet wat er aan de hand is.
Met 2 honden bij hem geweest en hij neemt echt de tijd en je mag meekijken, zodat je zelf ook ziet wat er aan de hand is.
Re: Adressen gastroscopie
Ik heb het in A'dam laten doen. Toen zaten ze nog niet daar waar ze nu zaten. Ik was niet tevreden iig.
Re: Adressen gastroscopie
Ik mocht vorig jaar bij Chendo zijn scopie echt niet meekijken van Mandigers. Werd allemaal achter de schermen gedaan.
Re: Adressen gastroscopie
Duidelijk mandigers! Doet ook onderzoek naar maagkanker bij honden en zij doen heel veel gastroscopieen dus denk beste adres. Sterkte met je hond!
