foutje bedankt!
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
Re: foutje bedankt!
Shit happens.
Re: foutje bedankt!
+ 1Lil schreef: Netjes opgelost, vind ik.
Re: foutje bedankt!
Ja vind ik ook! Toen ik begon te lezen dacht ik huh? Maar die hond is misschien ziek of heel erg angstig geweest. En wat al het dan stinken!
-
Lil
Re: foutje bedankt!
Ja, ik dacht ook meteen heel erg bang/ziek. Vooral dat eerste kan ik me zoooooo goed voorstellen. En ik ga me even geen voorstellingsvermogen van de reuk maken, heb wel ervaring met hoe dat ruikt.Kaela schreef: Ja vind ik ook! Toen ik begon te lezen dacht ik huh? Maar die hond is misschien ziek of heel erg angstig geweest. En wat al het dan stinken!
Re: foutje bedankt!
Tientallen passagiers aan boord en na2 hopen van de hond geen toiletpapier of tissues meer? Is US Airways tegenwoordig een budget maatschappij waar je je eigen toiletpapier mee moet nemen? En ook geen flesje Ajax aan boord?
Re: foutje bedankt!
Tja...raampje open zetten voor wat frisse lucht is er ook niet bij.

