Soms komt er wat op je pad en heel soms komt je man ermee dat het hem wel heel handig lijkt om toch een hond te hebben die helpt bij de koeien ophalen. Ivy van 14 jaar kan het niet meer. En zo gebeurt het dat a.s. Maandag Mase bij ons op de boerderij komt wonen.
En heel toevallig zat hij hier vlakbij in de opvang. En ik vind het ook wel erg leuk om een hond te hebben die los met je mee kan op het erf rondsjouwen en die luistert.
Wat leuk voor jullie!!!! (en heel herkenbaar, de bassets en Teckels zijn geweldig maar een gezellig erf maatje mis je wel eens! Want dat kunnen ze gewoon niet )
choopy schreef:
En hebben jullie Mase al opgehaald????
Hoe gaat het tot nu toe???
We hebben hem vanmiddag opgehaald. Hij vind het nog vreemd, heeft wel al met Otje gespeeld en Sjago Floortje de teckel is ook voor hem gevallen, ze huppelde vrolijk rond en vertoonde wat speel gedrag. Mase heet vanaf vandaag Kees. We gaan nu eerst aan elkaar wennen en vertrouwen in elkaar krijgen, dan gaan we eens onder begeleiding kijken wat hij doet bij de koeien.