Ouder wordende reutjes
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
Re: Ouder wordende reutjes
Casper tilt zijn poot ook niet meer op, al langer niet meer...
Re: Ouder wordende reutjes
Hoe oud was hij toen dat begon?Kinnie schreef: Casper tilt zijn poot ook niet meer op, al langer niet meer...
-
Irish
- 5-sterren

- Berichten: 2068
- Lid geworden op: do 30 aug 2007, 22:09
- Locatie: Hoofddorp
- Contacteer:
Re: Ouder wordende reutjes
Ivan doet het ook niet meer alsie moe is, hij heeft dan ook de kracht niet meer om zich in balans te houden.
Ivan is bij benadering 12 (maar denk datie jonger is)
Ivan is bij benadering 12 (maar denk datie jonger is)
Re: Ouder wordende reutjes
Z'ev deed nog altijd zijn poot omhoog, tot vorige week. Maar ja, hij had ook last van de achterhand. Z'ev was 12.
-
Lil
Re: Ouder wordende reutjes
Boris blijft optillen. Ok, geen meter meer, maar slechts 5 of 10 cm maar hij tilt die poot op. Kan wel zijn dat hij na een paar seconde de poot weer neerzet en dan alsnog als een meisje plast. Maar noooooooo way dat hij begint te plassen als een meisje. Dat dóe je toch niet! (apenkop begon met poot optillen met 8 weken).
Re: Ouder wordende reutjes
Lil schreef: Boris blijft optillen. Ok, geen meter meer, maar slechts 5 of 10 cm maar hij tilt die poot op. Kan wel zijn dat hij na een paar seconde de poot weer neerzet en dan alsnog als een meisje plast. Maar noooooooo way dat hij begint te plassen als een meisje. Dat dóe je toch niet! (apenkop begon met poot optillen met 8 weken).
Boef begon juist pas heel laat met optillen en de eerste keer dat hij zijn poot optilde viel hij om
-
Lil
Re: Ouder wordende reutjes
Zo herinnerde ik mij zijn voorganger ook hihi.Esther Q schreef: :biggrin2:
Boef begon juist pas heel laat met optillen en de eerste keer dat hij zijn poot optilde viel hij om :biggrin2: Misschien is hij er gewoon ook niet zo goed in. Alhoewel hij wel op twee voorpoten kan plassen en nog een stap vooruit kan zetten ook :o
Hij was toen al mega slim. Hij leerde het omdat hij in een droge bench wilde liggen. Poot in draad haken en je staat. In tuingaas idem hihi. Na een paar dagen oefenen ging hij los proberen te staan buiten. En nu met zijn ruim 13 jaar zie ik ook af en toe dat hij zijn poot ergens op laat rusten.
Re: Ouder wordende reutjes
Rakker is ook ruim 10 jaar, maar tilt nog gewoon zijn poot op bij het plassen. Misschien scheelt het ook dat hij kleiner is??
-
Lil
Re: Ouder wordende reutjes
Zekers, dan moet je extra hoog plassen. Toch?!Dian schreef: Rakker is ook ruim 10 jaar, maar tilt nog gewoon zijn poot op bij het plassen. Misschien scheelt het ook dat hij kleiner is??
(hondje van pa is een teefje, klein maar oooooo wat kan die extreem hoog plassen

