Te koop hiero http://www.cookiesmountain.be/GoDogGo
Ergens aankomende week moet hij binnen komen, ik ben heel benieuwd wat ze ermee doen
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke





Kon je dat niet aanleren? Ik ga ervan uit dat als ik ze kan leren fly ballen dat dit ook wel goed komt. Zo niet ach dan dumpen we hem vol met ballenM@rina schreef: Wij hebben zo'n ding gehad, is inmiddels al weer verkocht. Als je hond niet snapt dat hij de bal weer in de emmer moet gooien ben je nog geen stap verder. Dat was bij ons dus het geval. Ik zag er sowieso al geen heil in... Manlief wilde het ding speciaal hebben... voor Saartje, ja ja![]()
Hij schijnt af te stellen te zijn tussen de 5 en 15meter...onze tuin is iets van 15, op de camping hebben we meer grond.keetje schreef: Je moet ook wel een lekker stuk tuin hebben om er mee te spelen anders moet je hem meesjouwen naar een open veld. Ik had het er met meneer Keetje over en die vond het een goed plan. Hier in de kamer, en dan die bal overal tegenaan stuiteren, muren plafond en Luna erachteraan. Ja, en ik zeker met een integraalhelm op in de kamer zitten.
Aanleren lukte dus niet, Saartje was binnen 10 seconden geconditioneerd op het aftik geluidje voor de bal weg geschoten wordt. Na 2x zat ze alleen nog maar te wachten op de bal.Cindy de Wolf schreef: Kon je dat niet aanleren? Ik ga ervan uit dat als ik ze kan leren fly ballen dat dit ook wel goed komt. Zo niet ach dan dumpen we hem vol met ballen
Hij schijnt af te stellen te zijn tussen de 5 en 15meter...onze tuin is iets van 15, op de camping hebben we meer grond.
![]()
![]()
![]()
heb wel beeld met integraalhelm
![]()
![]()
![]()

Een vriendin van mij heeft deze ook ,maar zegt dat de afstand niet in t stellen is , alleen de tijd tussen het afschieten van de ballen.Cindy de Wolf schreef: Kon je dat niet aanleren? Ik ga ervan uit dat als ik ze kan leren fly ballen dat dit ook wel goed komt. Zo niet ach dan dumpen we hem vol met ballen
Hij schijnt af te stellen te zijn tussen de 5 en 15meter...onze tuin is iets van 15, op de camping hebben we meer grond.
![]()
![]()
![]()
heb wel beeld met integraalhelm
![]()
![]()
![]()

Dan zal ze denk ik een ander of eerder type hebben. Kijk maar naar becshrijving;Sweet Dutchess schreef: Een vriendin van mij heeft deze ook ,maar zegt dat de afstand niet in t stellen is , alleen de tijd tussen het afschieten van de ballen.
Ik zal het haar nog eens vragen
Edit: gevraagt aan mijn vriendin. Hij schiet 7 meter ver , heeft drie ballen erbij zitten , wil je meer ballen dan moet je die apart erbij kopen .
en als je wat slechte ballen hebt die niet stuiteren schiet hij minder dan 7 meter ver

Angelique schreef: Maar een wat minder snuggere hond......![]()
![]()
![]()
![]()